top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

 

Волинський рибоохоронний патруль повідомляє про початок нересту риби

 З метою охорони водних біоресурсів в період їх природного відтворення вводиться заборона на лов всіх видів риби у всіх водосховищах, а також в озерах Волинської області — з 1 квітня по 10 червня. В усіх інших річках та їх кореневих водах — з 1 квітня по 20 травня, а в придаткових — з 1 квітня по 30 червня, - інформує старший державний інспектор ОВБР Волинського рибоохоронного патруля  Андрій Неридько.
  Як виняток, дозволене любительське рибальство однією поплавковою вудкою з одним гачком на рибалку, або спінінгом в світлий час доби з берега. При цьому треба суворо дотримуватися норм вилову – до 3 кг/доба на людину. Риболовля в природних нерестовищах категорично заборонена. Місця природних нерестовищ встановлюються наказом Волинського рибоохоронного патруля.
  Волинський рибоохоронний патруль нагадує, що у період нересту заборонено проводити: днопоглиблювальні роботи, розчищення русел річок, пересуватися човнами, підводне полювання, лов раків.
  За порушення Правил рибальства в період нересту передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення правил рибальства передбачено накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34-170 гривень), і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-480 гривень).
  За грубе порушення правил рибальства (наприклад, рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел і т.д.) передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-680 гривень) з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (480-850 гривень) з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.
  За незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду, передбачена також кримінальна відповідальність. У разі виявлення грубих порушень правил рибальства просимо повідомити інспектора рибоохоронного патруля (телефон 0681404817) або  інспектора охорони навколишнього природного середовища.
 

-
-

16-03-2018
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top