top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

 

У Ковельському військкоматі триває набір призовників на військову строкову службу. Відео

 У Ковельському військкоматі триває набір призовників на військову строкову службу. З початком призовної кампанії протягом десяти днів юнаки мають з'явитися у місцевий військкомат. Там же можна дізнатися і про те, які категорії громадян не підлягають призову на військову службу або мають право на відстрочку, про соціальні гарантії для призовників, - йдеться у сюжеті Телевізійного центру Ковель.


    Йому лише 26, але він уже пройшов дорогами війни: кавалер ордена “За мужність” 3-го ступеня Володимир Погінець розпочав військову службу за контрактом задовго до воєнних дій на сході країни. А з початком АТО опинився на передовій.
- “В нас півроти були такого ж віку, як я... В 2014 році старші були рідко, тільки хіба що мобілізовані... Ми всі були свідомі тим, що вибрали... Зараз вікові рамки контрактної служби розширились: минулого року я був в АТО, то служать від 19 до 50-ти років...”
  Нині Володимир служить в Ковельському військкоматі, розказує молоді про переваги контрактної служби в армії.
- “Контрактна служба мене приваблює стабільним грошовим забезпеченням. Як учасник бойових дій, я маю безкоштовне санаторно-курортне лікування та медичне обслуговування. Плюс - отримую матеріальну допомогу від держави...”
  Старший товариш Володимира — Руслан Янчар також брав участь в бойових діях на сході України. Потім вирішив залишитися на військовій службі.
- “Я зразу сказав, якщо почнуться якісь “заворушки” - я ховатися не буду, піду в армію. Я не думав одразу піти на контракт, але потім погодився... Поки не жаліюся на службу, мені подобається... Я про службу мріяв з дитинства...”
  Для громадян, які мають бажання служити за контрактом, держава в рази підвищила грошове забезпечення, законодавчо закріпила соціальні та правові гарантії військовослужбовців та членів їхніх сімей. В Ковельському ОМВК активно готуються і до весняної призовної кампанії.
- “Призиватися будуть юнаки від 20 до 27 років. Це буде робитись на підставі висновків медичної комісії. І зараз ті повістки, які розносять по призову, спрямовані для того, щоб молодь приходила на медичний огляд.І відповідно вже до висновків комісії буде прийматися рішення щодо придатності до служби. Це дуже почесна місія. Бо після армії таких хлопців дійсно можна буде назвати захисниками Вітчизни і справжніми чоловіками.., - зазначає військовий комісар Ковельського ОМВК Сергій Гладун.
  З початком призовної кампанії протягом десяти днів юнаки мають з'явитися у місцевий військкомат. Там же можна дізнатися і про те, які категорії громадян не підлягають призову на військову службу або мають право на відстрочку, про соціальні гарантії для призовників.
-
-

15-03-2018
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top