top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея
 

Як у Ковельському районі вшановували українських добровольців

 З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і  турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості Верховна Рада України 17 січня 2017 року прийняла постанову «Про встановлення Дня українського добровольця». Відповідно до неї, щороку, 14 березня, в нашій державі відзначається День українського добровольця.
  14 березня 2018 року в Будинку культури села Зелена  відбувся районний урочистий захід з нагоди відзначення Дня українського добровольця «Вони для нас виборюють життя», - пише відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.  
  Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший  заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, члени добровольчих військових формувань України, волонтери, учні закладу загальної середньої освіти, громадськість району. 
  Зі словами вдячності та шани до присутніх звернулись голова райдержадміністрації Віктор Козак та голова районної ради Андрій Броїло, які зазначили, що пишаються мужністю та героїзмом українських добровольців, побажали доброго здоров’я та незламності духу.
  Віктор Теодосійович у своєму виступі відмітив, що з початком російської агресії наші земляки самостійно згуртовувались у загони та вирушали на захист України, а також були й такі, які, не дочекавшись повістки, добровільно йшли до військових комісаріатів, щоб вступити до лав Збройних Сил України. Він подякував усім присутнім учасникам АТО за захист рідної землі та побажав якнайшвидшого встановлення миру в Україні.
  Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять добровольців, які загинули в ході проведення антитерористичної операції. А також віддали данину пам’яті про  загиблим героям, односельчанам Андрію Мостиці та Василю Устимуку. Від учасників зібрання були покладені квіти до їхніх могил та памятної стели.
  У ході заходу спільними Подяками Ковельської районної державної адміністрації та районної ради за активну громадянську позицію, високий патріотизм, мужність відвагу,  вагомий особистий внесок у захист єдиної  незалежної та соборної України та з нагоди Дня українського добровольця були відзначені добровольці батальйону «Айдар» Богдан Бурачок, Максим Кравчик,  Віктор Білинець, доброволець батальйону «ДУК» Валерій Гонта, доброволець батальйону «Азов» Роман Зінчук, доброволець Української добровольчої армії Олександр Примачик. 
  Святковий концерт для присутніх підготували учасники художньої самодіяльності будинку культури с. Зелена, Люблинецької школи мистецтв, учні загальноосвітньої школи села Зелена, дует районного БК Ірина Михалевич та Вадим Влащук, солісти Олександр Шевчук,  Анастасія Карпук-Сугак, Ангеліна Киричук, Юлія Демкова, Роман Морозов. 
  Захід переплітався відеосюжетами відповідної тематики. Ведучі Інна Вознюк та Олександр Мінько акцентували увагу на подіях новітньої історії, зазначивши, що коли почалася агресія Росії проти України – тисячі відданих українських синів і дочок прийняли рішення йти  добровольцями на захист східних кордонів нашої держави. 14 березня 2014 року, сонячного ранку прямо з київського Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині. У березні 2014-го добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України.
  Своїми вражаючими спогадами про пережиті події у зоні проведення АТО поділилися боєць батальйону «ДУК» Валерій Гонта, боєць Українського добровольчого армії Олександр Мінько, доброволець полку «АЗОВ»  Олександр Філон. Вони закликали присутніх, а особливо школярів, завжди пам’ятати про подвиги мужніх добровольців, адже саме добровольчі батальйони, одразу після трагічних подій Революції Гідності, першими вирушили боронити Україну від зовнішнього агресора.
  День українського добровольця – це нагадування всім нам, що одного разу, ставши на захист Батьківщини,  ми вже не маємо права відступати, ми до кінця нашого життя залишаємось її добровольцями - вояками доброї волі. 


-

15-03-2018
Повернутися назад


 


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top