top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

На Ковельщині демонтаж нафтопроводу призвів до того, що паї селян залило нафтопродуктами

 У селі Воля-Любитівська Ковельського району громада виступила проти демонтажу нафтопроводу, що уже не перший рік намагаються викопати невідомі особи, - йдеться у повідомленні "Волинських новин".
  Зокрема, причиною обурення мешканців стало те, що «горе–копачі» руйнують дорогу, яку селяни будували власним коштом. Від проїзду важкого транспорту, екскаваторів, тракторів та іншої техніки асфальт на дорозі покрився глибокими тріщинами. Польова дорога перетворилася на суцільне непрохідне болото.
  Крім того, роботи з демонтажу проводилися на сільських городах та пасовища, без дозволу людей. Техніка, яка там працювала, знищила посіви. Та найбільшу небезпеку складає кількасот літрів нафтопродуктів, що вилилися із самих труб. Ґрунт, навіть після рекультивації, на десятки років втратив свої родючі властивості.
  На даний час нафтопродукти масним шаром вкрили поверхню води, що знаходиться у траншеях, де раніше саме пролягали труби.
  Але найбільше мешканці переживають за те, що нафта потрапить до криниць та водозабірних свердловин, що призведе до катастрофи. На жаль, на неоноразові скарги селян влада ніяк не реагує.
  Аби допомогти жителям села вирішити цю проблему, приїхали депутат Ковельської райради вд партії УКРОП Тарас Оніжук та депутат-укропівець Ковельської міської ради Ігор Пініс.
  Також, аби зафіксувати факт нанесення збитків громаді та екології депутати викликали на місце слідчо-експертну групу поліції. ---


13-03-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top