top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі три багатоквартирні житлові будинки можуть залишитися без каналізації

 Передані на баланс Ковеля три багатоквартирні двоповерхові житлові будинки, що розташовані по вулиці Луцька, можуть повністю залишитися без каналізації. За словами міського голови Олега Кіндера, підприємство «Нафтобаза», якому донедавна належали ці відомчі будинки, відмовляється утримувати каналізаційну мережу, котра проходить прямісінько по території цієї приватної структури.    
   «Три будинки житлових прийняли на баланс, не розуміючи, в кінцевому результаті, чим воно все це може закінчитися. А закінчиться не для нас, а для людей, які сьогодні не мають каналізації. Воду мають, газ  мають, а каналізацію не мають, тому що каналізація йде через територію нафтобази. А нафтобаза, яка обіцяла, що буде чистити каналізацію, просто-на просто перерила і відрізала ту каналізацію. І послала нас разом із тими будинками до однієї матері. Тепер будемо розхльобувати», - обурювався на оперативній нараді міський голова.
   Ми поговорили з людьми, які проживають у тих будинках, і дізналися, що наразі каналізація у них працює. Щоправда, за її користування мешканці не платять вже роками, адже не знають на який рахунок необхідно сплачувати кошти. Нафтобаза, яка приймала плату за водовідведення, кілька років тому відмовилася це робити.
   Про погрози керівництва нафтобази залишити ці житлові будинки без каналізації її мешканці чули, але, кажуть, що вдіяти нічого не можуть.    
 
12-03-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top