top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельське МТМО відзначає 25-річний ювілей


   4 січня, 25 років тому головний лікар Олег Максимович Самчук видав наказ «Про переведення установ охорони здоров’я Ковельського району на нові умови господарювання», згідно якого існуюча мережа лікувально-профілактичних закладів Ковельщини була, практично одна з перших в Україні, реорганізована в міськрайонне територіальне медичне об’єднання – новаторську, як на той час, форму організації медичної допомоги, - йдеться на сторінці Ковельськог МТМО у Facebook.
 
За чверть століття, що минуло, Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання – ровесник молодої незалежної Української Держави розвивалося разом із нею. Попри хвилі суспільних трансформацій об’єднанню завжди вдавалося трималося «на плаву», обходячи гострі «рифи» кризових викликів: перманентного дефіциту бюджетних фінансів, загрози масових скорочень тощо.
 
Десятиліття, що минули були непростими. Борги по зарплаті медперсоналу, що сягали до восьми місяців у 90-х роках, намагання державних управлінських структур зруйнувати унікальне медичне об’єднання в «нульових», безперестанні «реформи»… Однак, колектив, загартований такими випробуваннями – вистояв. Багатолітніми переможними судовими процесами довів чиновникам власну правоту, а повсякденною діяльністю на стражі здоров’я людей – право на майбутнє існування. Навіть більше – досвід виживання та розвитку Ковельського МТМО спонукав владу переглянути підходи в організації охорони здоров’я регіону і, після десятиліть обструкції, родина територіальних медичних об’єднань на Волині побільшала: Володимир-Волинське ТМО, Ківерцівське ТМО, Любомльського та Шацького районів ТМО, Волинське обласне дитяче ТМО, Волинське обласне протитуберкульозне ТМО…
 
25 років – чималий період. За цей час виросло нове покоління, кращі представники якого хто лікарями, хто медичними сестрами, фельдшерами свіжим струменем енергії влилися сьогодні в розмаїтий колектив Ковельського МТМО, продовжуючи його славні традиції. На них – нову генерацію ковельських медиків особлива надія! Саме вони, однолітки МТМО, нині переймають естафету від старших колег на передньому краї боротьби за здоров’я понад стотисячної громади міста Ковеля та Ковельського району.
 
Особлива шана ветеранам медичної галузі! Людям, які в непрості часи становлення медичної галузі не лише розвивали її, примножуючи новими технологіями та майстерністю, а й зберегли набуте, передаючи дорогоцінний досвід своїм наступникам.
 
Профспілкова організація Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання в цей день щиро вітає наш багатотисячний колектив з ювілеєм! Бажаємо усім – робітникам та фахівцям допоміжних служб, молодшому медичному персоналу, медичним сестрам і фельдшерам, лікарям, адміністрації МТМО професійної наснаги та невичерпної енергії у нелегкій праці, а також міцного здоров'я та сімейного благополуччя!
 
Нехай у ці Різдвяні дні Господь щедро благословляє Своїми милостями Ваші родини! Нехай подвижницьке служіння, доброта та милосердя, чуйність та щедрість душі винагороджуються вдячністю тисяч пацієнтів, яким Ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і надії!


---


08-01-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top