top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі посилять заходи з ліквідації стихійної торгівлі


   Сьогодні перший заступник міського голови Михайло Гетьман зібрав нараду на якій розглядалось питання стихійної торгівлі у Ковелі. На зустріч були запрошені начальник Ковельського відділу поліції Іван Тусь, начальник відділу  патрульної  поліції у Ковелі  Тарас Михалко, директор ринку Петро Сорока, представник Ковельського міськрайонного управління держпродспоживслужби Ліна Мацан, депутат міської ради Ігор Пініс, працівники відділу економічного розвитку та торгівлі, - повідомили на сайті Ковельської міської ради.
 
Михайло Олександрович запросив усіх до тісної співпраці та напрацювання спільного алгоритму дій. За словами директора ринку, торгових місць у них – достатньо, вони облаштовані відповідно до санітарно-ветеринарних вимог і вартість одного  метра складає 10 гривень.
 
 Присутні запропонували Петру Сороці запровадити «перехідні канікули» і не брати плати за торгове місце з людей, які реалізують сільськогосподарську продукцію, впродовж певного періоду, аби їм було простіше призвичаїтись до нових умов.
Впродовж вихідних представники поліції, патрульної поліції, виконавчого комітету, держпродспоживслужби будуть проводити роз’яснювальну роботу. А уже з понеділка, якщо люди і надалі торгуватимуть у невизначених місцях,  притягатимуть їх до відповідальності та вилучатимуть продукцію.
 
Михайло Гетьман переконаний, що сконцентрувавши зусилля усіх сторін, можна буде досягти результату. Адже влада останнім часом облаштувала і сільськогосподарський  ринок на вулиці Фестивальній, де теж створені умови для торговців. На Привокзальному ринку теж без проблем можна продати свій товар. А привокзальна площа має врешті стати окрасою міста.


---


09-02-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top