top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
 

Сільська рада на Ковельщині не може визначитися, до якої громади приєднатися

   27 грудня в Будинку культури села Зелена, що на Ковельщині, відбулися громадські слухання стосовно добровільного об’єднання, - повідомляється на сторінці Ковельської РДА у Facebook.
 
Як відомо, територія Зеленської сільської ради понині не увійшла до жодної з ОТГ, а відтак, у зв’язку із заключним етапом реформи децентралізації влади шляхом добровільного об’єднання (приєднання), орган місцевого самоврядування ініціював активізацію згаданої роботи.
 
Одним із етапів є проведення громадських слухань, які відбулися під головуванням Зеленського сільського голови Оксани Паливоди, за участі представників районної державної адміністрації – начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариси Білинської, начальника управління фінансів райдержадміністрації Світлани Карпюк, депутатів сільської ради, громадськості села. Запрошеними на захід були та взяли безпосередню участь у ньому представники територій, до яких в перспективі може доєднатися сільська рада – Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, перший заступник Ковельського міського голови Михайло Гетьман, заступник Люблинецького селищного голови Михайло Кухарчук та секретар селищної ради Жанна Кулик. Окрім того, присутніми були голови й представники інших сільських рад району, які також не скористалися можливістю об’єднання в громади.
 
У почерговому порядку слово мали Віталій Кашик, Жанна Кулик, Михайло Гетьман, Любитівський сільський голова Віктор Павлов. Вони представили власну територію, окремі – окреслили переваги від об’єднання та загалом життєдіяльність, фінансову спроможність громади тощо. Присутні активно задавали питання, цікавилися перевагами від об’єднання з тими чи іншими територіями.
 
Окремі місцеві народні обранці виголошували власне бачення подальшого руху Зеленської сільської ради, звучало й про можливість об’єднання із Білашівською сільською радою і про зроблену на цьому шляху роботу, однак ідею не вдалося свого часу реалізувати.
 
Більшість зійшлася на тому, шо слід провести позачергову сесію сільської ради, на якій ще раз обговорити згадане питання, враховуючи результати громадських слухань, а відтак – прийняти остаточне рішення про намір об’єднання (приєднання) Зеленської сільської ради.

30-12-2018
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

Магазин «МастерПол»

Купити двері у Ковелі

Шліфування, циклювання підлоги, паркету

Віндор

«БудХауз - будматеріали»

Послуги спецтехніки

Житловий комплекс

автоматичні системи поливу

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top