top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

Ковельське об’єднане управління Пенсійного фонду перерахувало пенсій на півмільйона гривень

 Саме на 500 тисяч гривень зросла потреба Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду після проведення перерахунків пенсій у зв’язку зі зміною в Україні прожиткового мінімуму. І тепер Ковельське управління потребує для виплат 70 мільйонів 300 тисяч гривень. Цією інформацією на щотижневій апаратній нараді в мерії поділилася заступниця начальника Ковельського управління Пенсійного фонду Світлана Киричук.
 Також вона висловила глибоку стурбованість нехтуванням людей щодо сплати ними єдиного соціального внеску, а отже відсутністю достатнього  страхового стажу для призначення пенсій в майбутньому. Зокрема, за її словами, цьогоріч управлінням було видано аж 70 довідок особам, які не мають права на призначення пенсій, з метою отримання державної допомоги в органах соціального захисту.  
 «Велика увага приділяється страховому стажу. Всі знають, що на сьогодні для призначення пенсій необхідно 25 років страхового стажу, наступний рік – 26 і т.д.. Тобто кожен місяць пенсіонери рахують, доплачують і т. д.. Ми вже видали в цьому році 70 довідок для осіб, які не мають права на призначення пенсії, з метою призначення державної допомоги в органах соцзахисту.  Це дуже велика кількість і дуже жахає», - зауважила Світлана Киричук.
 А ще - заступниця начальника нагадала, що з травня в Пенсійному фонді запроваджена нова послуга SMS-інформування. Завдяки цій послузі застрахована особа має можливість отримати повідомлення щодо того, чи сплатив роботодавець страхові внести з її заробітної плати і в якому обсязі. 
 «Кожна застрахована особа щомісяця, після реєстрації в органах Пенсійного фонду, отримує SMS, чи сплатив роботодавець за неї кошти і чи сплатив у повному об’ємі», - сказала доповідачка.
 А щоб отримувати такі SMS-повідомлення, людині необхідно прийти в управління фонду з паспортом, ідентифікаційним кодом і там написати відповідну заяву. Заявника зареєструють і підключать до SMS-розсилки.   
 


05-12-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top