top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 
 

Ковельське об’єднане управління Пенсійного фонду перерахувало пенсій на півмільйона гривень

 Саме на 500 тисяч гривень зросла потреба Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду після проведення перерахунків пенсій у зв’язку зі зміною в Україні прожиткового мінімуму. І тепер Ковельське управління потребує для виплат 70 мільйонів 300 тисяч гривень. Цією інформацією на щотижневій апаратній нараді в мерії поділилася заступниця начальника Ковельського управління Пенсійного фонду Світлана Киричук.
 Також вона висловила глибоку стурбованість нехтуванням людей щодо сплати ними єдиного соціального внеску, а отже відсутністю достатнього  страхового стажу для призначення пенсій в майбутньому. Зокрема, за її словами, цьогоріч управлінням було видано аж 70 довідок особам, які не мають права на призначення пенсій, з метою отримання державної допомоги в органах соціального захисту.  
 «Велика увага приділяється страховому стажу. Всі знають, що на сьогодні для призначення пенсій необхідно 25 років страхового стажу, наступний рік – 26 і т.д.. Тобто кожен місяць пенсіонери рахують, доплачують і т. д.. Ми вже видали в цьому році 70 довідок для осіб, які не мають права на призначення пенсії, з метою призначення державної допомоги в органах соцзахисту.  Це дуже велика кількість і дуже жахає», - зауважила Світлана Киричук.
 А ще - заступниця начальника нагадала, що з травня в Пенсійному фонді запроваджена нова послуга SMS-інформування. Завдяки цій послузі застрахована особа має можливість отримати повідомлення щодо того, чи сплатив роботодавець страхові внести з її заробітної плати і в якому обсязі. 
 «Кожна застрахована особа щомісяця, після реєстрації в органах Пенсійного фонду, отримує SMS, чи сплатив роботодавець за неї кошти і чи сплатив у повному об’ємі», - сказала доповідачка.
 А щоб отримувати такі SMS-повідомлення, людині необхідно прийти в управління фонду з паспортом, ідентифікаційним кодом і там написати відповідну заяву. Заявника зареєструють і підключать до SMS-розсилки.   
 

-
-

05-12-2018
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top