top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі запрацювала патрульна поліція. Фото. Відео


   Вчора а головній площі Ковеля – Героїв Майдану відбулася пам’ятна подія – урочисте представлення патрульної поліції, яка працюватиме на теренах нашого міста. Серед міст України з населенням до ста тисяч людей, Ковель – перше місто, де з’явився підрозділ патрульної поліції, і 34-е загалом після початку проведення реформ у поліції.    

Ще півроку тому в обласному управління патрульної поліції України було оголошено набір молодих, розумних, чесних людей на службу до ковельського підрозділу патрульної поліції. За словами заступника Голови Національної поліції України Олександра Фацевича, в патрулюванні вулиць Ковеля планується задіяні до сотні правоохоронців. Наразі сюди прийнято на роботу лише 24 поліцейських. Тому управлінню тимчасово довелося доукомплектувати штат ковельського відділу поліцейськими з різних регіонів держави. 

Таким чином до Ковеля прибуло 88 поліцейських, які цілодобово нестимуть службу по охороні громадського правопорядку в місті, та забезпечуватимуть безпеку руху на міжнародній трасі «Київ-Варшава» і відрізку дороги «Луцьк-Ковель». Пересуватимуться вони на 10-х новеньких авто, працюватимуть позмінно. Щозміни виїжджатиме в місто по 5 екіпажів, кожен із яких слідкуватиме за порядком лише на визначеній для нього території. 

Новий відділ патрульної поліції очолив 34-річний майор поліції Тарас Михалко, який раніше працював у правоохоронних органах. Відділ підпорядковується Управлінню патрульної поліції у Волинській області. А ще – саме патрульні цього підрозділу відсьогодні реагуватимуть на виклики, які в Ковелі надходитимуть на службу 102.

Військовий оркестр Луцького прикордонного загону виконав державний Гімн України. Розпочався захід із представлення ковельчанам нової патрульної поліції міста. Першим слово взяв підполковник поліції Олександр Фацевич.  

«Мені дуже приємно, що ми продовжуємо реформу. І продовжуємо її в невеликих містах, районних центрах. У цьому році ще є багато завдань, але я вважаю, що Волинь має бути завжди першою», - сказав заступник Голови Національної поліції України і принагідно запросив усіх бажаючих молодих людей йти служити в патрульну поліцію, адже набір охочих ще триває. 

Побажав гарної роботи новому підрозділу патрульної поліції перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. До його слів приєднався начальник Головного управління національної поліції у Волинській області Петро Шпига. Також він висловив сподівання, що Ковельська влада буде сприяти покращенню матеріально-технічної бази підрозділу, а громада міста підтримуватиме поліцейських у моральному плані. 
 
П. Шпига дав настанови своїм підопічним. Зокрема, він наголосив, що довіра людей до поліцейського найперше базується на справедливості та чесності самого поліцейського до оточуючих. 

«Як ви будете виконувати свої обов’язки, як ви будете реагувати і приймати правильні рішення, згідно Закону, таким чином буде формуватися думка про вас і про поліцію в цілому», - підсумував головний патрульний поліцейський області. 

Успіхів у роботі новому підрозділу поліції побажав і міський голова Олег Кіндер. 

«У достатньо трудний час ви обрали собі професію поліцейського, коли складно економічно, складно політично, і ті всі проблеми, які в нас є на Сході. Ви сьогодні саме своїми діями маєте показати високий професійних рівень нашої держави», - підкреслив очільник Ковеля. 

Представники духовенства УПЦ КП за доброю християнською традицією помолилися за цю хорошу справу на благо громади міста і окропили свяченою водою патрульних та їхній новенький автопарк. 

А потім хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, воїнів, які полягли за Україну в усі часи, та правоохоронців, що загинули при виконанні службових обов’язків.  


Уже вчора ввечері під керівництвом командира першого взводу управління патрульної поліції Олександра Зайцева екіпажі патрульних виїхали на своє перше чергування. За словами О. Зайцева, особливу увагу вони звертатимуть на місця, які погано освітлюються, стежитимуть, щоб за кермом автотранспорту не перебували нетверезі водії, слідкуватимуть за охороною громадського порядку. 

До слова, за інформацією заступника Голови Національної поліції України Олександра Фацевича, вже до кінця нинішнього року до такого міста як Ковель з чисельністю населення до ста тисяч чоловік, ще приєднаються Ізмаїл, Біла Церква та Умань. Наразі в патрульній поліції України трудиться близько 13 тисяч осіб. 
У Ковелі запрацювала патрульна поліція
 


---


04-02-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top