top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельський міськвиконком у минулому році прийняв понад 440 рішень

   
   Протягом 2017 року виконавчим комітетом було проведено 14 засідань, з них - 2 позапланових. Всього розглянуто 471 питання, з яких - 30 інформаційних. В цілому за звітний період виконавчим комітетом прийнято 441 рішення (в т.ч. шляхом опитування - 41 рішення), - повідомили на сайті Ковельської міської ради. 
 
Колегіально виконавчим комітетом було розглянуто та обговорено виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Ковеля за звітні періоди 2017 року, підведені підсумки виконання міського бюджету, розглянуто хід підготовки міського господарства та навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період, направлення малолітніх дітей в групу для дітей, що потребують соціального захисту при дошкільному навчальному закладі, оновлено склад комісії з питань соціального захисту населення, призначення різних видів соціальних допомог і житлових субсидій, внесено зміни до складу Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті, виділено кошти з міського бюджету особам, які прийняті на військову службу за контрактом в Збройні сили України, сім’ям мобілізованих та учасників АТО, на лікування дітей, хворих на муковісцидоз та інші питання віднесені до компетенції виконавчого комітету.
 
Також на засіданнях виконкому ухвалено відповідні рішення щодо визначення місць зупинок автобусів приміських маршрутів на території м. Ковеля, виділення одноразової соціальної допомоги з місцевого бюджету(в тч на лікування учасників АТО), стану забезпечення виконання структурними підрозділами виконавчого комітету актів законодавства, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації, рішень міської ради та виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, реагування на запити й звернення народних депутатів України і депутатів обласної та міської ради, клопотання щодо присвоєння почесного звання "Мати-героїня" та інші.
 
Неодноразово заслуховувалися керівники комунальних підприємств, закладів культури, освіти та спорту про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
 
Заслухано інформацію про: 
- роботу із зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради, управліннях та відділах виконкому; 
- стан квартирного обліку та додержання житлового законодавства на підприємствах, в установах і організаціях міста;
- про розпорядження, видані міським головою.
 
Поряд з вищезазначеним розглядалися поточні питання які стосувались: дозволів на списання основних засобів; зміни та присвоєння адресних номерів; захисту майнових прав неповнолітніх; надання дозволу на вчинення дій з майном, право на яке мають неповнолітні особи; затвердження висновків органу опіки та піклування м. Ковеля про доцільність позбавлення батьківських прав; призначення/ позбавлення опікунства; вдосконалення транспортного забезпечення мешканців міста; питання містобудівного та майнового характеру; погодження режимів роботи окремих закладів торгівлі та ресторанного господарства, АЗС та аптечних закладів; затвердження протоколів засідань узгоджувальної комісії; надання/ скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами; переоформлення особового рахунку з померлого квартиронаймача; встановлення дорожніх знаків; внесення змін до мережі автобусних маршрутів загального користування; переведення квартири з житлового фонду в нежитловий; направлення малолітньої дитини в групу для дітей, що потребують соціального захисту при дошкільному навчальному закладі та до інтернатної установи, та ін.
 
Питання, включені до плану роботи виконавчого комітету у 2017 році розглянуті в повній мірі.
 
Тексти рішень прийнятих виконавчим комітетом, як цього вимагає законодавство щодо доступу до публічної інформації, розміщено на офіційному веб-сайті міської ради в рубриці «Нормативні документи».


---


02-02-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top