top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

На Ковельщині відновлюють «стару» дорогу Любитів – Колодяжне. Фото


 Об’їзній дорозі у Любитові – бути…
 Блокування руху транспорту частим закриттям залізничного переїзду на тривалий термін і, як наслідок, запізнення мешканців на роботу, навчання тощо, неможливість доїзду карети швидкої допомоги чи пожежної машини - питання, яке порушували жителі Любитова чи не на кожному прийомі громадян. Це – направду проблема, яку необхідно було вирішувати. Тож, як ми уже повідомляли, за її врегулювання взявся голова районної державної адміністрації Віктор Козак, організувавши процес будівництва об’їзної дороги напрямком Любитів – Колодяжне, загальною протяжність 3,3 кілометра. Варто зазначити, що колись саме тут проходив, так званий «старий шлях», тому це радше не будівництво нової дороги, а проведення значних обсягів будівельних робіт по її відновленню.

 Аби приступити до грунтово-будівельних робіт, слід було розчистити полотно лісової дороги від кущів, лози та порослі, за що активно взялися мешканці з обох сторін – Любитова і Колодяжного, лісівники, чоловіча частина працівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради. Контролює та координує процес діяльності безпосередньо на місці заступник голови райдержаміністрації Аркадій Степанюк. Підтримали ідею щодо відновлення дороги і представники органів місцевого самоврядування, зокрема, Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик та Любитівський сільський голова Віктор Павлов, котрі не лише сприяють у проведені відповідних робіт, а й долучаються до їх реалізації особисто. 

 Щоденно навідується й ознайомлюється із ходом робіт Віктор Козак, аби приймати необхідні для організації подальшої діяльності рішення. Адже будівництво дороги – річ непроста, що потребує і коштів, і фізичних ресурсів, які, великою мірою, вдалося акумулювати керівникові виконавчої гілки влади краю. Отож, говорячи про робочий процес, Віктор Козак завдячує усім, хто долучився: необхідну техніку надало керівництво місцевої залізниці та підприємець Олександр Шайнюк, а фахівцем забезпечила одна з дорожніх організацій. За оптимальною ціною буде закуплено у залізничників щебінь, який у минулому використовували при будівництві колії. Загалом, усім, хто не залишився байдужим до справи відновлення дороги у селі Любитів Віктор Козак при зустрічі, щиро дякує за підтримку і допомогу. 

 Відтак, 11 жовтня, керівник виконавчої гілки влади вкотре побував у Любитові, адже вже другий день тут працює техніка. І хоч роботи ведуться лише тиждень, а дорога таки вже «вимальовується», а це у свою чергу вселяє неабияку надію, що зовсім скоро у Любитові буде дорога, на яку краяни чекали роками, - повідомляють у райдержадміністрації.

-
-

12-10-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top