top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

Найкращі стрілки - команда підрозділів територіальної оборони Ковельського району


 У першу суботу жовтня в Україні відзначають День бійця територіальної оборони, відтак, 6 жовтня, цей день відзначили вперше і на Волині. На базі стрільбища військової частини А 1008 міста Володимир – Волинський зібрались команди підрозділів територіальної оборони краю, зокрема, і Ковельського району на чолі з головою райдержадміністрації Віктором Козаком та військовим комісаром Ковельського ОМВК Сергієм Гладуном. В програмі заходу відбулась офіційна частина, під час якої учасників зібрання привітав військовий комісар обласного військового комісаріату Роман Кулик, котрий розповів присутнім історію становлення тероборони нашого краю та голова облдержадміністрації Олександр Савченко, який поділився спогадами та розповів про завдання й виклики, які є сьогодні у напрямку територіальної оборони Волині.

 Основна частина заходу передбачала виконання завдань з вогневої підготовки. Відтак, представники команд почергово вправлялись у стрільбі зі зброї, а саме АКМ-74 (автомат Калашникова), кулемета Калашникова та пістолета Макарова.
 За результатами змагань І місце у вогневій підготовці посіла команда Ковельського району. Диплом військовому комісару Сергію Гладуну вручив голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

 Роту охорони Луцького об’єднаного міського військового комісаріату визнано «Кращим підрозділом територіальної оборони Волинської області», а Маневицький районний військовий комісаріат «Кращим військовим комісаріатом Волинської області з питань організації та підготовки підрозділів територіальної оборони» за підсумками 2018 року.
 Продовженням заходу стала тематична мистецька програма у виконанні аматорських колективів Володимир-Волинського району.

 Джерело: відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

-
-

09-10-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top