top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
 

У Ковельській школі непридатний для навчання спортивний зал і не відремонтовані туалети

 Про це все написали у зверненні до депутатів батьки дітей, які здобувають середню освіту в навчальному закладі №10. На черговій 42-й сесії Ковельської міської ради його зачитав голова фракції «УКРОП» Ігор Пініс.
  У своєму листі батьки скаржаться на те, що в школі, де навчається 920 учнів, є чималі проблеми з малим спортивним залом, гімнастичною і тренажерною кімнатами. Через те, що деякий час над цими приміщеннями протікав дах, тепер там стало неможливо проводити заняття з фізичної культури. До речі, за кошти міського бюджету покрівлю школи вже відремонтували. Є тут проблема і з роботою туалетів. Батьки переконують, що вони у вкрай занедбаному стані і потребують капітального ремонту. Також скаржаться на те, що управляння освіти надто мало виділяє коштів на закупівлю медикаментів, а для придбання миючих засобів й взагалі нічого. Зокрема, цьогоріч, як стверджує голова батьківського комітету школи, для закладу №10 надійшло лише 396 гривень. Тому школі постійно доводиться брати кошти зі спеціального фонду заклад, який поповняють батьки учнів та спонсори й меценати.
  «При такій кількості дітей під час навчання і для забезпечення санітарних вимог при функціонуванні оздоровчого пришкільного табору в червня місяці недостатньо однозначно. А певна кількість цих засобів – це безпека і здоров’я наших дітей. Ми це усвідомлюємо, тому змушені закуповувати батьківським коштом, так як і проведення ремонтів, придбання віників, канцтоварів, електричних ламп та інше», - йдеться у зверненні.
  Депутати у своїй більшості погодилися дослухатися до прохань батьків, щоб передбачити в бюджеті на наступний рік достатньо кошти на придбання медикаментів та миючих засобів для усіх шкільних та дошкільних навчальних закладів міста. Принаймні, вони підтримали запит Ігоря Пініса – 20 «за». Щоправда, у цій двадцятці не виявилося міського голови Олега Кіндера. Він не голосував за запит «укропівця». 

  Пізніше у сесійному питанні «Різне» Олег Олексійович пояснив таке своє рішення тим, що, мовляв, директори шкіл спільно з управлінням освіти самі складають план першочергових завдань, які необхідно вирішити за кошти бюджету. Саме вони кажуть, що і де ремонтувати. Також головуючий зауважив, що він добре обізнаний з проблемами навчального закладу №10 і про роботу туалетів теж знає.   
      
 

28-09-2018
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Натяжні потолки. Ковель

Буріння свердловин на воду

МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН »

магазин дверної фурнітури

ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top