top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

У Ковелі нагородили переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект». Фото

  Задля стимулювання підприємницьких ініціатив серед підприємців Ковеля, популяризації кращих бізнес-ідей та з метою подальшого розвитку малого та середнього бізнесу міськрайонний центр зайнятості ініціював спільно з мерією проведення конкурсу «Кращий бізнес-проект».

   Він тривав півтора місяця і 29 серпня відбувся його фінальний тур. За словами директора центру зайнятості Ігоря Приймака, конкурсна комісія отримала чимало заявок від учасників, однак до фіналу було допущено роботи 6 підприємців, ідеї яких членам журі видалися найцікавішими. Втім, відзнак було лише дві, тому боротьба точилася доволі запекла. Призовий фонд складав 30 тисяч гривень. Ці гроші були виділені з міського бюджету. Очолив журі заступник міського голови Ігор Прокопів.
  На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради відзначили авторів найперспективніших бізнес-проектів.

  Отож, сертифікат за зайняте друге місце на суму 10 тисяч гривень отримала підприємець Наталія Шевченко. Вона представили цікаву роботи на тему «Барбершок – перукарня для чоловіків». Жінка планує надавати перукарські послуги бородатим чоловікам. Міський голова Олег Кіндер на одній із попередній апаратних нарадах уже обмовився щодо можливого відкриття у Ковелі такого закладу. Зокрема, він рекомендував туди згодом обов’язково сходити своєму заступнику Андрію Товстизі та головному юристу міськвиконкому Геннадію Куптію.
  І сертифікат на суму 20 тисяч гривень за зайняте перше місце отримала підприємець Олена Шилік. Її робота «Реставрація виробів з дерева» була оцінена найвищими балами.

  Міський голова побажав жінкам-переможцям втілити свої цікаві ідеї в життя.     ---


13-09-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top