top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 
 

Понад 80 юних ковельчан вийшли на “Веселі старти”

   Понад 80 дітей - вихованців спортивних секцій комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича вийшли на старт відкритої зимової першості з легкої атлетики.  І хоча девіз “Веселих стартів” «Головне не перемога, а участь»,  завзятості юних спортсменів позаздрили б учасники куди більш серйозних турнірів. Додали настрою дітям і солодкі подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва “Патріоти Волині”, який був ініціатором таких змагань. Сприяла в їх підготовці й міська влада, - повідомили на сайті Ковельської міської ради.
Тут все, як на солідних спортивних форумах: парад учасників, урочиста мелодія гімну, напутні слова. У своєму виступі на відкритті змагань представник благодійного фонду “Патріоти Волині” Павло Самолюк нагоосив: «У Ковелі за кошти фонду збудовано чимало спортивних об'єктів: ігрові майданчики та стадіони, відремонтований зал борцівських єдиноборств. Зрештою, це і реконструкція спортивної зали комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича, де ми  й проводимо «Веселі старти». Нехай перемагає сильніший, а всі діти  завжди будуть здоровими та усміхненими!»
 
 Спринтерський біг, різноманітні види метання та естафет. З першого ж конкурсу стає зрозуміло, аби стати кращим, доведеться постаратись. Першокласник Влад Бабенков у спринті прибіг другим. Але хлопець і не думає так просто поступатись суперникам.
- Далі спробую бути на фініші першим,  - честолюбно зізнається юний спортсмен. - Люблю футбол, теніс. Мені дуже цікаво тут з друзями.
 
 Та й як тут не докласти зусиль, коли на трибунах - найпалкіші вболівальники!
- Прийшла підтримати  сина, - зізнається мама Владислава Олена Бабенкова.  - Треба було бачити, з яким нетерпінням він чекав на ці старти! Для дітей це - подія. Влад у нас займається легкою атлетикою, бо цей вид спорту найкраще розвиває дитину фізично. Ходить в секцію з великим задоволенням...
А от Валентина Іванівна та Василь Михайлович Корецькі емоційно переживають на трибунах за свого онука Романа.
 - Я ніби сама там бігаю, заряджаюсь адреналіном,   - ділиться враженнями бабуся. - Онуку 8 років, та він у нас росте трохи хворобливий. Тому й віддали  на  легку атлетику: будемо водити з дідом в секцію!
 
 Такі змагання ще й наочна пропозиція для інших дітей долучитися до занять спортом. Як це вже зробив Юра Романюк: неповносправний юнак у “Веселих стартах”   здобув свою найбільшу перемогу — над собою:
- Взагалі-то я займаюсь плаванням. Але сьогодні бігав, хоч мені це й нелегко далося...
 
Загалом же секцію легкої атлетики комплексної ДЮСШ ім.Є.Кондратовича відвідують більше сотні ковельських дітей. 
“Легку атлетику недарма називають “королевою спорту”, - пояснює свій вибір учениця ЗОШ №13 Ірина Гаврилюк. - Я займаюся уже 3 роки.  Найбільше подобається біг: він вимагає від атлета і швидкості, і витривалості. Сьогодні було весело і цікаво.  А головне — ніхто не програв! ”
 Майже увесь час в русі з дітьми на ігровому майданчику - і директор ДЮСШ, заслужений тренер України, майстер спорту з легкої атлетики Олена Клімашевська.
 - Мені здається, радісні очі та посмішки досить промовисто свідчать: для того, аби подарувати дітям  щастя, дорослим іноді треба зовсім небагато...

-
-

25-01-2018
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top