top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

Ковельські спортсмени отримали новий інвентар

   Традиційно під завісу року у КЗ КДЮСШ імені Євгена Кондратовича підбивають підсумки зробленого, будують плани на майбутнє.
 
На таку зустріч були запрошені міський голова Олег Кіндер, його заступник Ігор Прокопів, начальник відділу молоді, фізичної культури і спорту Ігор Семенюк. Вони передали спорядження та інвентар, які було придбано за кошти місцевого бюджету, - повідомили на сайті Ковельської міської ради.
 
Комплекти спортивної форми отримали легкоатлети, веслувальники волейболісти, а також футбольні команди дівчат та ФЦ «Спорт для всіх». Новенькі костюми тепер мають тренери усіх спортивних закладів міста.
 
Кікбоксери уже в своєму залі розмістили дві груші для тренувань. Такі ж знаряддя з’явились і у боксерів.
 
Два нові човни тепер до послуг веслувальників.
 
 Директор закладу Олена Клімашевська зазначила, що 2017 був успішним загалом для усього колективу, багато вдалось зробити, суттєво поповнено і скарбничку нагород. Важливо, що спортивну школу фінансово підтримує місцева влада. На її функціонування з бюджету міста було виділено 6 мільйонів 295 тисяч гривень.
Також впродовж останніх років надзвичайно багато зроблено для зміцнення матеріальної бази, створення комфортних умов для занять.
 
Проведено капітальний ремонт з утеплення фасаду. Ці роботи обійшлись у понад 1 мільйон 228 тисяч гривень, здійснено благоустрій території та облаштовано стоянку для автомобілів, велосипедів. 
 
Крім того, заклад постійно отримує новий спортивний інвентар.
 
У комплексній ДЮСШ на сьогодні займається 458 школярів. Працюють відділення з волейболу, веслування на байдарках і каное, легкої атлетики, плавання, шахів, боксу, кікбоксингу, настільного тенісу.
 
 Гарні результати у веслувальників. Вони здобули ряд перемог та призових місць на чемпіонаті України. З медалями різного гатунку у рідне місто повернулись - Олександр Яцюк, Владислав Гочачко, Едуард Перевознюк, Тарас Семенюк, Марія Проніна, Микола Яцюк, Ілона Грабовець.
 
Гордістю школи є кікбоксери. Чемпіоном України серед юніорів став Роман Кухта.
 
Здобутками можуть похвалитись легкоатлети, плавці, волейболісти, шахісти.
 
Впродовж року підготовлено 2 майстри спорту, 6 – кандидатів у майстри спорту, 9 – першорозрядників.
 
 
Олег Кіндер подякував усім за прекрасну роботу, примноження славного іміджу Ковеля. Олег Олексійович запевнив, що міська влада і надалі усіляко підтримуватиме усі спортивні заклади, дбатиме про належний рівень проведнення змагань. У бюджеті на 2018 рік уже значно збільшено фінансування на галузь.
 
 Розповів Олег Олексійович і про плани. Серед наймасштабніших – завершення будівництва стандартного спортивного поля зі штучним покриттям у міському центрі «Спорт для всіх» та реалізація проекту “Транснаціональні центри діалогу культур”, який Ковель виграв разом з польським та білоруським однойменними містами Щучин. Він передбачає будівництво на основі існуючих спортивних об’єктів спеціальних культурних центрів. У нашому місті він з’явиться на базі стадіону «Локомотив». Тут зможуть розвивати свої творчі здібності та фізичні можливості ковельчани різних вікових категорій.
 
Впроваджувати проект розпочнуть у березні. Його фінансове забезпечення – 2 мільйони 351 тисяча євро, з яких Ковель отримає майже 900 тисяч євро. Десять відсотків від виділеної для нашого міста суми буде виділено з місцевого бюджету. 
 
Олег Кіндер привітав усіх зі святами та побажав, щоб з легкістю підкорювались спортивні вершини і примножувались хороші традиції.


03-01-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top