top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

Ковельчанка Марійка Мовчан отримала вітання від Папи Римського Франциска


ковельчанка Марійка Мовчан   Традиційно з нагоди Різдвяних свят юна ковельчанка Марійка Мовчан, разом із братами Борисом і Павлом, готує десятки вітальних листівок. Розсилає їх європейським монархам і світовим лідерам. А після свят до неї повертаються поштівки – зі штемпелями з різних країн. Нещодавно дівчинка отримала поздоровлення від Папи Римського Франциска, князівської родини Монако і короля Бельгії, - повідомляє "Високий замок".

Незвичне листування зародилося в родині Мовчанів кілька років тому. 8-річна Марійка, як кожна маленька дівчинка, вірила у казкових принцес та принців, королев та королів. Якось старші братики розповіли Марійці, що монархи існують не лише у казках, а й насправді. І найперше показали сестричці в Інтернеті фото королеви Англії Єлизавети ІІ. Марійка не вірила своїм очам. А тоді запропонувала… написати їй листа. Невдовзі надійшла відповідь, написана особисто рукою Її Величності.

З того часу минуло п’ять років. Нині у домашній колекції Мовчанів – сотні листів від найвідоміших людей світу: президента Франції Франсуа Олланда, канцлера Німеччини Анґели Меркель, королев Нідерландів та Данії, прем’єр-міністра Португалії та ін. Серед конвертів, що прилетіли в їхню домівку на початку нинішнього року, – вітальні адреси від Папи Франциска, князівської родини Монако та короля Бельгії. З Ватикану повідомили: Папа молиться, щоб Ісус, Князь миру, приніс щастя для всіх дітей і їхніх сімей. Князівська родина з Монако вболіває за українців і бажає їм миру та святкового щастя протягом 2017 року. А король Бельгії Філіп, із королевою Матильдою та юними принцами і принцесами Єлизаветою, Габріелем, Еммануїлом та Елеонорою, традиційно зичили веселого Різдва та щасливого Нового року.

Марічка понад усе на світі мріє, аби в Україні запанував мир. І по-дитячому сподівається, що хтось із монархів відгукнеться на її пропозицію та відвідає її рідний Ковель.


-
-

26-01-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top