top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Ковель отримав 75 мільйонів державної енергосубвенції

Ковель отримав 75 мільйонів державної енергосубвенції
   Начальник фінансового відділу міськвиконкому Валентина Романчук у ході роботи чергового засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради повідомила, що Ковель отримав понад 75 мільйонів гривень енергосубвенції з державного бюджету для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Втім, за її словами, для повного погашення заборгованості державою перед комунальними підприємствами міста необхідно більше 96 мільйонів гривень. Таким чином, наданих коштів вистачить на проплату 78 відсотків боргу від потреби. 
Відповідно до інформації, наданої директором ПТМ «Ковельтепло» Володимиром Бойком,  лише цьому підприємству держава заборгувала по пільгам та субсидіям 31 799,8 тисяч гривень.  
«Заборгованість ПТМ «Ковельтепло» перед постачальниками виникла через відсутність вільних обігових коштів, відсутність яких пояснюється несвоєчасною сплатою споживачів за спожиту ТЕ та несвоєчасним відшкодуванням державою заборгованості по пільгах та субсидіях», - йдеться в інформації.  
 
Доволі стримано щодо невиконання державою взятих на себе зобов’язань по пільгам та субсидіям перед комунальними підприємствами висловив міський голова Олег Кіндер.  

«Сьогодні, от власне держава, слава Богу, розродилася і покрила не сто відсотків, а тільки 78 відсотків. Ну надіємося, що або змінять принцип, як ви кажете, може живими грошима, може ще щось, на це надіємося. Но ситуація дуже складна», - зауважив градоначальник Ковеля.

А директор ПТМ «Ковельтепло», депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Володимир Бойко під час роботи  постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, яку він очолює, не приховував свого роздратування і обурення легковажним ставленням держави до комунальних підприємств. 
 
«Сьогодні вони сказали, що вони хороші, бо є субсидії, що вони людей  захищають. А яким чином?  Захистили - віддай. Вони сьогодні десятки мільярдів винні комунальним підприємствам. Іде підготовка до зими. Як підготуватися? … Де така бандитська держава може бути? Як можна вижити?» - резюмував комунальник.
 
Про цілковиту безвідповідальність держави перед комунальними підприємствами щодо розрахунків за надані субсидії та пільги говорив і лідер Ковельського осередку Радикальної партії Олега Ляшка, депутат Олександр Місяць.   
 
«Володимире Івановичу, всі розуміють, що вони захистили в кінцевому результаті облгаз, енерго. Вони їх захистили, а комунальники як були кріпаками, так ними і осталися», - розкритикував дії керівництва країни О. Місяць. 

11-08-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top