top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

У Ковельському МТМО запрацювала сучасна біохімічна лабораторія

   Сьогодні у центральній районній лікарні Ковельського МТМО відкрили оновлену біохімічну лабораторію. До закладу з приємною місією, аби привітати колектив, прийшли представники місцевої влади: міський голова Олег Кіндер, його перший заступник Михайло Гетьман, заступник Ігор Прокопів, секретар міської ради Віра Федосюк, депутати, - повідомляють на сайті Ковельської міської ради.
У Ковелі запрацювала сучасна біохімічна лабораторія
Головний лікар МТМО Олег Самчук розповів, що за кошти міського бюджету, а це близько 250 тис. гривень, у цьому структурному підрозділі зроблено капітальний ремонт. Замінено сантехніку та електробладанання, оновлено стелі, стіни, підлогу, закуплено меблі. Облаштовано гарні, просторі кабінети. 
 
Минулого року придбано новітню апаратуру, яка дозволить стовідсотково надавати послуги мешканцям міста та району. На це з місцевої казни спрямовано 115 тис. гривень. Олег Олегович подякував владі за підтримку, розуміння та небайдужість до потреб закладу.
 До медпрацівників звернувся міський голова Олег Кіндер. Він, зокрема, подякував за ініціативність, вболівання за поліпшення матеріально-технічної бази, створення хороших умов праці та обслуговування пацієнтів. При цьому наголосив на професіоналізмі, згуртованості колективу та побажав всім здоров’я, благополуччя, злагоди в сім’ях. Олег Олексійович пообіцяв підтримувати такі проекти і в подальшому та допомагати у реалізації планів і задумів. 
Для гостей провели екскурсію лабораторією. Її завідувач Оксана Шабанова розповіла про переваги закупленого обладнання. Найбільшою гордістю є сучасний біохімічний аналізатор. Вона роз’яснила  принцип роботи апарата та наголосила, що він сприяє швидкому, точному дослідженню крові. А це в свою чергу дає змогу правильно поставити діагноз, призначити або скорегувати лікування, визначити стадію захворювання.
 
Кілька років тому міська влада одним з пріоритетних напрямків діяльності визначила розвиток й оновлення медичних закладів.
З того часу у Ковельському МТМО відбулися позитивні зміни. У минулому році капітально відремонтували хірургічне, приймальне та отоларингологічне відділення, а нещодавно – інфекційне. Закуплено сучасне обладнання. Створюються комфортні умови для пацієнтів 

09-08-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top