top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

У Ковельському пологовому будину – виставка-конкурс дитячих малюнків

   Починаючи з 2000-го року, щорічно у другу неділю травня в нашій країні офіційно відзначається міжнародне свято - День Матері. Та українці споконвіку шанували берегиню своєї родини, найріднішу людину, яка виховувала, розвивала духовно, прищеплювала любов до ближніх та до рідної землі, - повідомили на сайті Ковельської мерії.

По-особливому сприймають це свято там, де щодня жінка стає мамою, а новонароджене життя знаходить люблячу саможертовну піклувальницю. Для колективу працівників Ковельського пологового будинку турбота про здоров'я матері та дитини є не просто роботою, а справою життя, покликанням серця та великої щирої душі.

Цьогоріч святкову атмосферу у медичному закладі створили яскраві дитячі малюнки, що випромінюють добро, світло і щастя, наповнені позитивними емоціями та невимовною красою. Учні Ковельської дитячої художньої школи ім. Андроника Лазарчука з радістю відгукнулись на пропозицію адміністрації  взяти участь у творчому змаганні. Вони створили чудові картини про щасливе материнство.

15 травня в холі пологового будинку відбулося урочисте відкриття виставки та нагородження переможців. Перше місце зайняли - Грицюк Давид, Попіка Софія, Троцюк Катерина; друге - Богданович Олександра, Годовицька Анастасія, Мальчук Юлія, Наумчик Наталія, Опольська Дарія. Нагороду за третє місце отримали - Гуска Софія, Литвинюк Уляна, Хвіщук Емілія, Швець Валерія.

Решта учасників конкурсу також отримали від організаторів солодкі подарунки.

Директор художньої школи Олена Цьомик подякувала головному лікарю Світлані Гаврилюк , завідуючій жіночої консультації Тетяні Жук та головній акушерці Ірині Грушкевич за організацію мистецької акції і висловила сподівання на продовження плідної співпраці.
У Ковельському пологовому будину – виставка-конкурс дитячих малюнків

18-05-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top