top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Ковельчанка Марія Батраченко – почесний ветеран України

   Нещодавно знана ковельчанка Марія Павлівна Батраченко отримала найвищу ветеранську нагороду  -  відзнаку «Почесний ветеран України». Вона – активіст громадського, культурно-мистецького життя Ковеля. Енергійна, ініціативна, мудра, інтелігентна, великодушна, творча особистісь, - повідомили у Ковельській мерії.

Впродовж останніх десяти років Марія Батраченко – секретар міської ради ветеранів, куратор Університету третього віку. Вона ставорила театр при мистецькому факультеті, ансамбль «Осіннє золото», який успішно виступає у Ковелі та в  Польщі
 
Пише вірші, пісні,  ставить вистави, в яких грає ролі, співає. Видала збірку віршів «Місячний лабіринт». 

Досить непроста, але достойна біографія у цієї жінки. Народилась  в 1943 році у Відні.  Її мама  була вивезена до Австрії  на примусові  роботи. Батько, який був військовим офіцером, не повернувся з війни. Дитинство минуло на Ковельщині у бабусі.

  Пізніше було навчання в Ростовському педагогічному університеті,  далі  - робота в одній із місцевих шкіл.   До Ковеля Марія Батраченко приїхала у 1974 році, де довгий час працювала вчителем російської мови та літератури в ПТУ №7.
  
Вітаємо Марію Павлівну із заслуженою нагородою, яка для неї є дуже дорогою і значимою. Бо вона вміє цінувати життя, будні і свята,  слово підтримки,  добро та благородство вчинків. Побажаємо цій славній людині натхнення, оптимізму, молодості, успіхів й удачі!     

18-05-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top