top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Ковельській школярці заплітають косу 6 годин

Ковельській школярці заплітають косу 6 годин   Мабуть, у цілому місті не знайдеться дівчини, що має таке довге волосся, як Каріна Ісупова. Саме довга, до колін, коса привернула увагу до неї, - пишуть "Вісті Ковельщини".

— Волосся ніколи мені не стригли, — розповідає Каріна Ісупова, що навчається у СШ № 3 м. Ковеля в 9-Б класі (на знімку). — І я ніколи не обріжу косу, бо коса — дівоча краса.

Довге волосся було у бабусі дівчини і мами. Хто не йде, то задивляється. Бо довга коса у наш час — рідкісне явище. Хоча і мороки з довгим волоссям багато, зате кожен день у Каріни по-іншому заплетена коса — то у "колосок", то у "високий хвіст". А "африканські косички" мама доні плете аж цілих 6 годин. Це ж яке треба мати терпіння, щоб одній висидіти, а іншій плести такі тонюсінькі дрібнесенькі косички. Та ще й такі довгі!

— Такої зачіски вистачить на цілий тиждень, — каже Каріна.
Каріна Ісупова Ковель
Сама дівчина мріє стати хореографом або перукарем, тож своє вміння демонструє на подружці.

Гарна і вродлива дівчина, добре вчиться у школі. Улюблені предмети: музика, англійська і українська мови. Любить малювати і готувати смачні страви. А ще закінчила музичну школу, грає на бандурі і гарно співає. Пробує освоїти гітару і складати пісні. Вільний час проводить з друзями на природі.

Каріна дуже любить сучасні танці: хіп-хоп, хаус. Без танців себе не уявляє. Вона брала участь у різних конкурсах з танців. Та найбільша гордість дівчини — коса. Хто не йде, то озирнеться, бо є на що подивитись. Тож годуйте, дівчата, коси, і ви будете в центрі уваги.

Галина Оліферчук.

20-04-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top