top
Новини
Ковель
Відео
Корисне
Карта
Інформація
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

У Ковелі зустріли звільненого з полону Артема Віндюка


   Звільнених з полону волинських захисників зустрічав Ковель. Рідне місто, у якому народився Артем Віндюк, завмерло в очікуванні. Зібравшись, біля пам’ятника борцям за волю України, всі з нетерпінням виглядали довгоочікуване авто, у якому їхав хлопець. І ось - звуки автомобільних сигналів. У цей момент здавалося завмер навіть вітер. Лише, коли з автомобіля вийшов Артем, все навколо відразу змінилося. Люди, які прийшли його зустріти, гучно аплодували, скандували: «Герой! Дякуємо! Героям слава!». Ніхто не стримував сліз та невимовної радості. Заступник міського голови Ігор Прокопів привітав Артема Віндюка та вручив сертифікат на надання медичних послуг. Він щиро, по-батьківськи обняв молодого бійця, подякувавши йому за його мужність. Також він висловив підтримку мамі Артема та пообіцяв необхідну допомогу, - повідомляють на сайті Ковельської міської ради.
 
Приємною несподіванкою для всіх був приїзд ще одного волинянина Володимира Гізуна , котрий разом з Артемом Віндюком потрапив у полон в 2016 році та був звільнений.
 
Волонтер Наталя Попова, яка з Києва супроводжувала хлопців, була їх ангелом-охоронцем, розповіла про кожного з них, про те що вони пережили. Вона також зауважила, що через певний час вони повернуться у Київ, де будуть проходити лікування.
 
Привітали героїв і військові капелани, які неодноразово і самі стояли пліч –о-пліч з захисниками під ворожими пострілами.
 
Артем та Володимир, попри шалену втому, були веселими та оптимістичними. Вони радо спілкувались, тиснули всім руки, відповідали на запитання.
 
Всі разом заспівали Гімн України. Хлопці поклали квіти до підніжжя пам’ятника борцям за волю України. Артем щиро подякував своїм землякам за підтримку і теплу зустріч.
 
Люди ще довго не хотіли розходитись, а герої, обнявши своїх рідних, вже подумки летіли у свої теплі домівки. Героям Слава!

30-12-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 
Галерея
 
ТВ Онлайн
 
Колискові

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top