top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея
 

На Ковельщині відкрили новий дитсадок. Відео

   24 дитини відвідуватимуть новий дитсадок в селі Радошин Ковельського району, що відтепер перебуває у складі Голобської ОТГ. Приміщення для дошкільнят облаштували в місцевій школі. Поки тут відкриють одну групу для дітей від 3-ьох до 6-сти років, - повідомляє "Телевізійний центр Ковель".
- “До того тут був клас початкового навчання та шкільна бібліотека. Ми для них знайшли інші приміщення - у школі місця вистачає. І таким чином здійснили мрію громади, бо люди справді мріяли відкрити в селі садочок...”, - розповідає директор ЗОШ с. Радошин Михайло Щесюк.
  Для реконструкції шкільних приміщень під дитячий садок використали як кошти районного бюджету, так і субвенцію з державної казни.
- “З районного бюджету було виділено кошти в сумі 278 тисяч гривень на проектно-кошторисну документацію даного об'єкта та частину будівельних робіт. А з державної субвенції на соціально-економічний розвиток територій було виділено 1 млн. 200 тисяч гривень... І я радий, що він сьогодні здається в експлуатацію. Це буде радість для всіх наших односельчан...”, - говорить Радошинський сільський голова Дмитро Ковган.
  Інвестиції держави для розвитку соціальної інфраструктури поліського села надійшли за сприяння народного депутата України Степана Івахіва.
- “Нам вдалося довести перед КБ необхідність виділити 1 млн. 200 тисяч гривень для реконструкції даного дитячого садочка. Зокрема, тому, що тут мешкають небайдужі люди. І саме вони довели, що це варто робити. Маємо надію, що це не останнє відкриття. За останні два роки на території 21-го виборчого округу було відкрито 2 нових школи — побудовані з нуля, було відкрито 5 дитячих садочків та 7 нових додаткових груп дітей, 5 нових клубів, 3 ФАПи . І ми порахували, що це більше, ніж було зроблено в попередні 15 років”, - каже директор благодійного фонду “Патріоти Волині” Денис П'ятигорець.
  З важливою подією громаду села привітав голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик. Всі технічні роботи на об'єкті виконали якісно та в короткий термін. Генеральним підрядником реконструкції шкільного приміщення під ДНЗ було ТзОВ “Волиньекобуд”.
- “Роботи було дуже багато, багато питань. Але, дякуючи допомозі сільського голови, колективу школи — директора, завсгоспа ми всі ці питання вирішували. Допомагав директор Радошинського кар'єру. Я задоволений і навіть не очікував такого результату...”, - зазначає виконроб будівництва, головний інженер “Волиньекобуд” Юрій Макаренко.
  Та найбільше раділи новобудові дошкільнята та їхні батьки.
- “В мене четверо діток. Одна дитина ходить в 3-ій клас (дічинка старша). Хлопчик 5-років ходить на підготовче. Є ще двоє менших — хлопчик Матвій 4 роки і Аня — буде 3 роки в вересні. Ми дуже раді, що люди добилися того, що у нас відкрився садок. Це велика радість. Бо можна дітей підготувати дт школи. Щоб вони могли чогось навчитися і спілкувалися з однолітками...”, - говорить багатодітна мама Алла Стасюк.
  Діти не лише дякували дорослим, а й приймали подарунки. Для потреб школи передали сертифікат на 72 тисячі гривень: на таку суму закуплять обладнання для шкільних кабінетів. А іграшки та новорічні подарунки для дітей люб'язно надав благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”.

-

28-12-2017
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top