top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Ковельський «Центр Правової Допомоги» святкує п’яту річницю створення

   У зв’язку із п’ятиріччям діяльності, ВОГО «Центр Правової Допомоги» представила звіт та нову офіційну назву. З 2017 року організація допомагатиме громадянам і реалізовуватиме нові ідеї під іменем Громадська організація «Центр зростання громад». 1 лютого 2017 року в «Ковельському міському культурно-просвітницькому центрі» відбувся звіт організації, під час якого команда розповідала про історію її створення та втілення місії підвищення рівня правової свідомості громадян впродовж п’яти плідних років роботи, - повідомили у ГО “Центр зростання громад”.

Окрім надання ефективної безоплатної правової допомоги, організація працювала і в інших напрямках, реалізовано чимало ініціатив, спрямованих на підвищення якості життя громади та її розвиток.

«Ці п’ять років були не просто знаковими, а одними з найкращих у моєму житті», - зазначає Олена Матвійчук, голова організації 2011-2016 рр. «Адже нам вдалось зібрати найкращий колектив відданих людей, ідейників своєї справи та дати надію людям на захист їх прав, добиватись справедливості і дійсно допомагати людям».

Спільно із суддями Волинської області організація працювала над активним впровадженням медіації у судах Волинської області задля посилення правових можливостей населення. Суддя Апеляційного суду Андрій Овсієнко зазначив, що працівники центру - справжні реформатори, адже «не чекають, доки реформа їх наздожене, а самостійно беруть участь у її створенні».

У співпраці з поліцією, організація привернула увагу до проблеми насильства в сім'ї та сприяла підвищенню ефективності діяльності правоохоронних органів у попередженні насильства в сім’ї. Як член громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» ВОГО «Центр Правової Допомоги» (нині «Центр зростання громад») займалася моніторингом місцевого бюджету, підвищенням доступності та прозорості громадян у даній сфері.

Також при організації відкрито кіноклуб медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, в якому можна не лише переглядати, а й обговорювати документальні фільми та порушувати питання прав людини.

Спільно з волонтером Корпусу Миру Річардом Романом реалізовано першу Програму Розвитку Лідерства. Ірина Кондратович, одна з 18 випускників, поділилася своїми враженнями: «Організація відсвяткувала свій п’ятий день народження, але проробила сторічну роботу та допомогла тисячам людей! Вона надихає, ламає стереотипи та змінюєте життя людей на краще, в тому числі і моє. Якби не Програма Розвитку Лідерства, я б ніколи не стала тренером і не знайшла той пазлик, якого мені так не вистачало».
На звіт організації завітало чимало друзів, серед них і донори, і партнери, і колеги: представник Міжнародного фонду «Відродження» Ольга Гальченко, директор Ковельського місцевого центру з надання БВПД Василь Ковальчук, секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк, начальник Ковельського відділу поліції ІванТусь.  

Виконавчий директор Мережі правового розвитку Євген Полтенко відмітив, що організація представила «змістовний документ, сторінки якого ожили в емоційних словах та історіях людей, яким допомогли і які самі допомагають організації творити позитивні зміни у громаді. Досвід, що справді надихає своїм прикладом!».

Оксана Перейма (начальник відділу правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції Турійської РДА) та Леонід Марчанчин (перший заступник Турійської РДА) повідомили, що щиро раді існуючій і готові до подальшої співпраці з «Центром зростання громад».

Надія Клімук, голова Громадської організації «Центр зростання громад» висловила слова вдячності працівникам та керівництву Турійської РДА за реалізацію проекту «Підвищення доступу до безоплатної правової допомоги вразливих верств населення у семи районах Волинської області», оскільки вони чудово розуміють проблеми населення та не хочуть залишатися осторонь.

«Саме завдяки співпраці з Міжнародним фондом «Відродження» та Турійською РДА ми можемо успішно реалізувати проекти щодо надання безоплатної правової допомоги малозахищеним верствам населення». 

06-02-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top