top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі відбувся конкурс польської співаної поезії

У Ковелі відбувся конкурс польської співаної поезії
   У Ковелі вшосте відбувся конкурс польської співаної поезії. У мистецькому дійстві взяли участь представники Товариств польської культури та шкіл з Берестечка, Маневич, Рівного, Гусятина, Любомля та Ковеля, - повідомили на сайті Ковельської міської ради. 
 
Колективи виконували інтерпретації відомих творів, зокрема Гжегожа Турнау, Чеслава Нємена, групи «Раз, два, три», Йонаша Кофти й Едварда Стахури. 
 
На початку концерту ковельчанка Наталія Балецька представила пісню "Не шкодую». Це стало символічним, адже усі глядачі, які прийшли на свято добре провели час та мали змогу насолодитися майстерним співом конкурсантів.
 
 Серед них - Анна Ігоніна, сестри Вікторія та Софія Йоц-Холодьки, Яна Вишневська, Діана Турик, Ірина Климук, Кристина Півень, Богдан Макогон, Андрій Ковальський, Анна Грабчук, гурти «Водограй» та «Wszystko OK» .
 
За рішенням журі, до складу якого увійшли Анна Бабяк-Овад, Павло Овад, Світлана Сех, Наталія Прокопів та Світлана Остапчук, переміг гурт «Водограй» з Берестечка, друге місце здобув Богдан Макогон з Рівного, а третє - Ірина Климук з Маневич. 
 
Конкурс у Ковелі уже став традиційним. І вирішили, що у наступному році він відбудеться у жовтні. Це – чергова нагода зібратись друзям, поспілкуватись, обмінятись думками.
 
Так і тепер - було багато вражень, позитивних емоцій.
 
На завершення з усі разом виконали твір з репертуару Марека Грехути «Nie dokazuj», який уже давно став гімном конкурсу польської співаної поезії у Ковелі. 
У Ковелі відбувся конкурс польської співаної поезії07-12-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top