top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Одинока пенсіонерка з Ковеля каже, що вимушена жити на дачі, яка тоне у воді

   Ковельчанку Софію Степанівну Мазурчук ми зустріли в приміщенні Будинку Рад. Засмучена, зацькована життєвими проблемами 84-річна пенсіонерка прийшла в черговий раз до чиновників просити допомоги, адже опинилася в складній життєвій ситуації. 
Поки старенька чекала на хоча б когось із представників мерії, вона повідала нам, ледве стримуючи сльози, про свої важкі митарства владними коридорами і про результат такого ходіння. 

Софія Степанівна має за плечима 40 років трудового стажу. Ветеран праці, одинока. Донедавна проживала у власній квартирі багатоквартирного житлового будинку, що по вулиці Шевченка,26. Однак, за її словами, після ремонту, який затіяли її сусіди, залишилася без системи опалення. 

Жінка стверджує, що будівельники зруйнували комин, яким вона користувалася. А ще – своєю добудовою закрили вікно її квартири. З тих пір, бабуся ось уже кілька років вимушена мешкати у дачному будиночку, що у садівничому масиві «Дружба».  Проте й тут одинокій пенсіонерці живеться не солодко: нехитра будівля і город біля неї постійно потопають у воді. 
 
«В мене на дачі є коза і кілька курей. І там вода – топиться все. Навіть якось курка втопилася. Були в мене Васильович (Андрій Стернічук – начальник управління капітального будівництво та житлово-комунального господарства, - ред.) та Юрій Михайлович (Юрій Дідковський – начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки, - ред.) два рази. Казали, що ми землю вам підвеземо, буде добре. Ямку почистимо, ту ямку, що я рукою викопала. Ніхто нічого не зробив», -  бідкалася безпорадна літня жінка.
 
Поки Софія Степанівна ділася з нами своїм наболілим, підійшов директор КП «Добробут» Ігор Михалевич. Він впізнав Софію Мазурчук і здогадався, чому вона тут. А нам повідомив, що вже доправляв на її дачну ділянку КАМАЗ землі, а дещо раніше туди завезли й машину глини. Це ж підтвердила й сама скаржниця. Однак вона стверджує, що цього – не достатньо, бо від того води на ділянці не поменшало. Жінка припускає, що такий різкий підйом ґрунтових вод міг статися через те, що сусіди навезли на власні ділянки землі, а її клаптик – опинилася «в ямі».
Пізніше до літньої ковельчанки підійшов і Юрій Дідковський, який пообіцяв вирішити це питання. Щоправда, яким чином, – не повідомив. 
 
Обділена долею одинока пенсіонерка, ветеран праці, спираючись на палицю, слізно просила представника влади міста зрештою виконати власні обіцянки і тим самим дати їй можливість дожити свій вік у нормальних життєвих умовах.


---


07-12-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top