top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельчани здобули перемогу на міжнародному фестивалі «Зірковий парад - 2017»

Руслана Шацька ковельНещодавно в культурній столиці України,  місті Львові, вкотре відбувся міжнародний фестиваль-конкурс «Зірковий парад - 2017». Для юних конкурсантів гостинно відкрив свої двері Палац культури імені Гната Хоткевича, - повідомили на сайті Ковельської міської ради.

У мистецьких змаганнях взяли участь  колективи та виконавці з різних країн:  Туреччини, Кіпру,  Китаю, Білорусі та, звичайно ж,  України. Наше місто представляли – вихованці студії естрадного співу «Зорепад» та «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Барвінок». Юні таланти демонстрували свої здібності у вокалі, хореографії та оригінальному (цирковому) мистецтві.

За результатами,  у естрадному співі у 4 вікових категоріях, ковельчани здобули перемогу та отримали загалом 14 призових місць.

Зокрема, «бронзу» та нагороду – сертифікат на 100 євро для участі у фестивалі «Творчій табір «Разом», що відбудеться згодом у Болгарії, завоювали: Лозовицька Анастасія, Шудра Анна, Солтисяк Вероніка, Ющенко Софія (учениці «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №13– колегіум») та Суглобова Анастасія ( учениця міської гімназії).

Високо було оцінено чудові виступи Смаль Мар’яни, Левочко Анастасії (учениць ЗОШ №7) Люклянчук Анастасії (учениці ЗОШ №7) та Мисюри Дарини (учениці «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №13 – колегіум»), Ковальчук Дарії (міська гімназія), Семенюк Вікторії (технічний коледж). За зайняті ІІ місця усі дівчата отримали дипломи та сертифікати на 300 євро для участі у згаданому фестивалі.

Журі було вражене професійним вокалом та артистичністю Ткачук Злати, яка так майстерно заспівала «I feel good» та «Дощик». Дівчина заслужено посіла перше місце. Не менше захоплення у суддів та глядачів викликав виступ ще однієї ковельчанки – Тітчук Вікторії. Пісні у її виконанні не залишили нікого байдужим. Вона здобула «золото» конкурсу.

Успіхом увінчалась поїздка на фестиваль для Смаль Анастасії (перше місце), яка блискуче представила твір «Відьма», а її пісня «Примиріться сини» особливо сподобалася своєю патріотичністю та актуальністю панові Пен Лю, члену журі з Китаю.

Усі ковельчани, що брали участь у змаганнях з вокалу, повернулися у рідне місто з нагородами. Велика заслуга у цьому їх  вчителя Руслани Шацької, яка не тільки працює над майстерністю своїх вихованців, але віддає їм частинку свого серця. Її робота була відзначена дипломом.

Зачарував усіх  народний художній ансамбль «Барвінок» – гордість Ковеля. Колектив теж отримав перше місце. Це перемога не тільки талановитих учасників, а й результат роботи його викладачів. Чудові

Хочеться привітати  талановитих ковельчан та їх наставників з тріумфом і побажати нових звершень,  щоб творчість приносила задоволення їм та глядачам.


06-12-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top