top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Таланти юних ковельчан розвивають у Палаці учнівської молоді

  Стереотип про те, що сьогодні діти просиджують свій вільний час перед комп'ютером чи телевізором через те, що сучасна освіта не дає цікавого й різностороннього позашкільного навчання, – не більш, ніж відмовка байдужих батьків.

   Переконатись у цьому можна, завітавши до одного з найпопулярніших позашкільних закладів у Ковелі – Палацу учнівської молоді імені Івана Франка, вихованці якого щоразу приємно дивують майстерністю, вмінням і талантами, - повідомляють на сайті Ковельської міської ради.

Сьогодні Палац учнівської молоді відвідує більше тисячі юних ковельчан. Тут, як-то кажуть, вирує життя: працює 19 гуртків художньо-естетичного та декоративно-ужиткового спрямування. В ПУМі діють гуртки для тих, хто любить сцену: вокальний, театральний, хореографічні. А майбутніх митців навчають в арт-студіях образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, художньої аплікації, паперової пластики, ручного ткацтва, в'язання, вишивання, бісероплетіння, моделювання одягу та ін. Активні і цілеспрямовані дітки займаються в гуртках, де, окрім іншого, засвоюють основи учнівського самоврядування, розвивають лідерські якості.

З метою виявлення здібностей дитини на ранній стадії розвитку та підготовки малюків до навчання у школі в закладі функціонують гуртки раннього розвитку дитини та дитячого фітнесу, де займаються дітки віком 5–6 років.
Палац має великий творчий потенціал та сильну матеріально-технічну базу. Педагоги закладу працюють над постійним оновленням змісту позашкільної освіти, впровадженням у практику інтерактивних форм і методів роботи з молоддю.
У Палаці навчально-виховну роботу здійснюють

23 педагогічних працівники, серед яких – два Відмінники освіти України (балетмейстер народного художнього колективу "Барвінок" Любов Ризванюк та керівник гуртків декоративно-ужиткового мистецтва "Золота соломинка" і "Гобелен" Марія Гаращенко), а керівники гуртків Оксана Цюп'яшук, Світлана Шиманська, Марія Солоп та Сергій Панюс мають звання "Керівник гуртка-методист".
Душею і серцем цього дружного і творчо багатого колективу є мудрий керівник і приємна жінка Тетяна Середюк, яка просто випромінює тепло та доброту і вже багато років очолює заклад.
Чотири колективи мають почесні звання. А саме: народні художні колективи – ансамбль танцю "Барвінок" і студія естрадного співу "Нові таланти", звання зразкових художніх колективів присвоєно гуртку образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик" та драматичному гуртку "Дивослово", які завоювали публіку і мають своїх поціновувачів не лише у рідному місті, але й далеко за межами.
У розпорядженні Палацу – актовий зал на 186 місць, на ремонт якого у минулому році з міського бюджету було виділено майже півтора мільйона гривень. Після проведених робіт зал просто не впізнати – там оновили стіни, стелю, замінили підлогу, оформлення сцени, звук і світло, придбали нові стільці.
– Діти мають право на хороші умови для розвитку і відпочинку, а їхні улюблені музичні заняття потрібно проводити в комфортних умовах, тому ми вдячні міській владі за розуміння і підтримку, а особливо – міському голові Олегу Кіндеру, котрий своєю турботою і конкретними справами доводить, що є щирим другом маленьких ковельчан, – зазначила директор Палацу учнівської молоді Тетяна Середюк. – Адже навіть на прикладі нашого позашкільного закладу, в якому за підтримки міської влади, окрім повністю оновленої актової зали, було замінено вентиляційну систему в танцювальному класі, проведено ремонтні роботи у фойє та інших приміщеннях. Тож тепер в оновленому Палаці працюється цікавіше, народжуються нові ідеї.

Творче життя Палацу можна порівняти з феєрверком: воно таке ж барвисте, гучне і яскраве. Колективи закладу беруть активну участь у концертному житті Ковеля, творчих поїздках по Україні та у всеукраїнських, міжнародних конкурсах і фестивалях, неодноразово були відзначені нагородами.
Серед "найсвіжіших" творчих досягнень – успіх народного художнього колективу-студії естрадного співу "Нові таланти" на міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв "Соняшник", що нещодавно відбувся у Києві, адже відзначились юні солістки студії Вероніка Осіпчук (лауреат І премії), Ангеліна Кликоцюк (лауреат ІІ премії), Анна Корж (лауреат ІІ премії), а керівник колективу Світлана Шиманська нагороджена Почесною грамотою за підтримку дитячої і юнацької творчості та гарну підготовку вихованців до участі у фестивалі-конкурсі.

Серед масових заходів, театралізованих свят, конкурсів, фестивалів для дітей та учнівської молоді, доброчинних акцій є традиційні, які добре зарекомендували себе тематичною визначеністю, де можна розкрити свій творчий потенціал і які користуються незмінною популярністю у ковельчан. Повну залу гостей завжди збирають конкурсно-розважальні програми "Міс Українка", "Козацькому роду – нема переводу", "Літо веселкове", "Осінні забавлянки", "Посвята в Барвінчата", новорічні ранки, конкурс української патріотичної пісні "Срібні дзвіночки" та багато-багато інших цікавих заходів та свят.
Не залишаються поза увагою колективу Палацу трагічні події, які проходять на Сході нашої країни. З перших днів чорної біди працівники та вихованці закладу включились у волонтерську роботу.
Таланти юних ковельчан розвивають у Палаці учнівської молоді
Були проведені ярмарки, на яких продавали роботи, виго¬товлені власноруч. Виручені кошти передавались на підтримку воїнів АТО. Вихованці та педагоги взяли участь у благодійних акціях зі збору речей, продуктів харчування для військових, виготовляли обереги на пам'ять, малювали малюнки та писали листи.
Задля залучення підростаючого покоління до невичерпних скарбів національної культури, звичаїв, традицій під час різноманітних загальноміських масових заходів проводяться майстер-класи з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, під час яких не лише зачаровують і дивують, а й діляться з іншими своєю майстерністю педагоги та вихованці гуртків "Чарівний пензлик", "Фантазія", "Бісеринка", "Чарівничка", "Юний модельєр", "Золота соломинка", "Творча майстерня", "Гобелен", "Вишиваночка", "Солом'яне диво".
Палац учнівської молоді сьогодні – це співдружність батьків, дітей і педагогів. Тому й досягнення юних його вихованців неабиякі. Адже лише єдність мети, свобода творчості, любов та повага до дитини в кожній справі дає хороші результати.

Вікторія Зінчук 

04-02-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top