top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

У Ковелі розширять межі діючого кладовища

   Міський голова Олег Кіндер перебував з робочим візитом у Києві. Там він мав ряд зустрічей в Міністерстві екології щодо розширення меж діючого кладовища, - повідомляють у Ковельській мерії.
 
Міська влада все необхідне зі своєї сторони зробила. Далі справа за Кабінетом Міністрів України. У його компетенції - зміна цільового призначення земель лісового фонду. Уже підготовлений проект розпорядження, що проходить погодження у профільних міністерствах. Варто зауважити, що на сьогодні відсутня згода лише Міністерства екології. За словами міського голови, частково вдалось зрушити це питання з місця, але найближчим часом він знову поїде у відряждження до столиці, аби все ж переконати високопосадовців у невідкладності цього рішення. 
 
Ще одна важлива справа – погодження із власником Радошинського піщаного кар’єру – ПАТ «Укрзалізниця» дозволу на вивезення 16 тисяч тонн грунту. Саме стільки необхідно для обвалування залізобетонних ємностей, куди мають завантажити відходи з ветсанзаводу.
 
Як говорить Олег Кіндер, уже всі підготовчі роботи виконані на 90%. Йдеться про резервуари колишнього крохмального заводу, які необхідно укріпити. Навколо них має бути земляний вал, аби після наповнення конструкції не зрушились. 
 
Під час нашої розмови з міським головою йому зателефонували з офісу ПАТ «Укрзалізниця» і повідомили, що погодження готові і надіслані до виконавчого комітету.
 
Отже все вирішилось досить оперативно, як і запевняв керівник філії «Центр управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця» Володимир Кудрявцев, з яким і мав розмову очільник міста. 
 
Олег Олексійович каже, що звичайно можна писати листи, чекати відповіді, але про проблему краще говорити віч-на-віч з посадовими особами. Це значно допомагає у роботі та пришвидшує результат. 
 
Тож у найближчі дні розпочнуться роботи з обвалування ємностей. 

-

14-11-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top