top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі відзначили 20-літній ювілей студії “Нові таланти”. Відео

    Більше тисячі ковельських дітей відвідують творчі гуртки та студії міського палацу учнівської молоді. 20 років тому в цьому позашкільному закладі Ковеля відкрили студію сольного естрадного співу. Її й донині очолює керівник гуртка-методист Світлана Шиманська. Свій творчий ювілей тепер уже народний художній колектив “Студія естрадного співу “Нові таланти” відзначив яскравим шоу на сцені рідного палацу, - повідомляє "Телевізійний центр Ковель".

Вони - дружна, співуча родина. Де всі підтримують один одного і щиро радіють сценічним успіхам та визнанню. За 20 років своєї творчої біографії студія естрадного співу “Нові таланти” (керівник Світлана Шиманська) стала “народним художнім колективом”.
- “Вивчивши бажання дітей, ми побачили, що діти хочуть співати сольно — не в хорі... Так виникла студія — перша у Ковелі. Я пам'ятаю перші успіхи — Альонка Лощиніна, потім Іра Осипова — це перші дівчатка, які принесли нам нагороди на обласному конкурсі... Я дуже пишаюся цим колективом, якпий є одним з кращих не лише в нашому місті, а й в області. Я дякую батькам, які все це підтримують. А нагороди наших дітей — це наша гордість...”, - каже директор Ковельського палацу учнівської молоді Тетяна Середюк.
  Яскраві костюми. Якісний звук. Дитяча безпосередність на сцені. Навіть найменші ковельські таланти уже рівняються на “зірок” великої сцени.
- “Я вже ходжу в студію 3 роки. В мене тут є багато друзів і подруга з дитсадка. Я люблю співати. І сьогодні співала пісню Тіни кароль “Моє ім'я - Батьківщина...”, - розповідає учасниця студії “Нові таланти” Маргарита Узналі.
  Учасники студії привезли у рідне місто чимало відзнак на нагород. Вокаліст “Нових талантів” Веніамін Белінський цього року став лауреатом 2-ої премії обласного етапу всеукраїнського конкурсу “Яскраві діти України”.
- “Я вперше співав з живим оркестром. Там була класна атмосфера конкурсу. Мені здавалося, що цей конкурс був таким, як “Голос. Діти...”
  Зовсім не обов'язково, що всі вони стануть артистами: у школі-студії “Нові таланти” вчать не лише вокалу, а й людяності.
- “Саме тут мене навчили, як правильно жити, як обрати свій шлях. Звісно, хотілося співати, але доля розпорядилася так, що я вчуся на режисера... Я була просто вражена, що побачила всіх своїх друзів — я так давно всіх не бачила. І взагалі — було дуже класно... ”, - каже студентка Львівської філії КНУКіМ Аліна Грижук.
  Усі 20 років займається з дітьми вокалом керівник гуртка-методист Світлана Шиманська. На сьогодні студію естрадного співу “Нові таланти” відвідують 25 ковельських дітей.
- “Костюми ми продумуємо з батьками. Вони зі мною радяться, щоб дитинка була гарною на сцені. Звук, аранжування... Я дуже вибаглива до репертуару і пісня, яка звучить на сцені — вона вже опрацьована досконало”.
  Квіти. Вітання. Подарунки. 20-літній ювілей студії “Нові таланти” став історією. І розпочав новий відлік творчої біографії колективу, вихованці якого здобули визнання не лише в Україні, а й на міжнародних конкурсах та фестивалях.
12-11-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top