top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Фестиваль “Кіно проти корупції” дістався до Ковеля. Відео

     В рамках всеукраїнського фестивалю “Кіно проти корупції”, співорганізатором якого в області є Волинська регіональна дирекція ПАТ “НСТУ”, у Ковелі відбувся кінопоказ документального фільму “Вбивство Павла” з циклу журналістських розслідувань “Слідство. Інфо”. Мета проекту – розповісти широкому загалу: як виникла корупція, як з нею борються у світі та що може зробити кожен українець для їх подолання, - повідомляє "Телевізійний центр Ковель".
 
Фестиваль “Кіно проти корупції”, який стартував в Україні у вересні, дістався до Ковеля: з ініціативи Волинської регіональної дирекції НСТУ та за підтримки міської влади в приміщенні культурно-просвітницького центру відбувся кінопоказ журналістського розслідування “Вбивство Павла” про загибель відомого журналіста Павла Шеремета.
- “Фестиваль “Кіно проти корупції” має на меті показати знайому українцям проблему як загальнолюдське явище, з яким варто боротися. І показати саме засобами кіномистецтва за посередництвом добротного європейського кіно та журналістських розслідувань”, - каже завідувач корпункту Волинської регіональної дирекції НСТУ в м. Ковелі Ігор Чайка.
  Співорганізаторами заходу виступили міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а також місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Старшокласникам та учням Ковельського професійного ліцею розповіли про природу корупції, її прояви та методи боротьби з нею у різних країнах світу.
- “Ми намагалися привернути увагу молоді до проблеми корупції, бо саме молодь має в майбутньому збудувати по-справжньому сильну, незалежну і правову державу ”, - говорить працівник центру соціальних служб, керівник ГО “Велика ідея” Людмила Зубарєва.
  Після перегляду документального фільму молодь дискутувала про різні прояви корупції в повсякденному житті, роботу правоохоронних органів. В ході дискусії обговорювалось і те, що може зробити кожен українець для подолання корупції.
- “Планую стати журналістом в майбутньому. Тому було цікаво подивитися цей фільм. Для мене — це пізнавально і корисно...”, - каже учениця Ковельської ЗОШ №3 Владислава Парадуха.
- “В повсякденному житті навіть не задумувалась над цією проблемою. А сьогодні зрозуміла суть проблеми та те, наскільки це важливо... ”, - ділиться враженнями учениця Ковельської ЗОШ №3 Діана Турик.
  Окрім Ковеля фестивальні кінопокази на теренах Волині відбулись також в Нововолинську та Луцьку.

11-11-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top