top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельчан запрошують на “Зимовий калейдоскоп"

   Традиційно під час Новорічно-Різдвяних свят свої двері гостинно відкрив культурно-просвітницький центр для учасників та гостей конкурсу малюнків “Зимовий калейдоскоп", - повідомляють на сайті Ковельської міської ради.

Зал наповнився дитячими емоціями і відчуттям свята, яке юні художники зуміли передати з допомогою фарб і своєї багатої фантазії. Тут - новорічні і різдвяні символи, мрії талантів, українські традиції, обереги.

  “Кожного року ми бачимо, як виховуються смаки, як триває усвідомлення того, до якої межі, чи до якого рівня треба малюнок доводити, щоб він претендував на якусь відзнаку. І взагалі, коли діти ходять на такі конкурси, вони поступово вже починають відчувати і композицію, міру насиченості малюнка... Але у нас є принцип: ми виставляємо всі роботи, представлені на конкурс. Тому що дитина, яка хоч і не отримала нагороди, для неї все одно нагородою є бачити свою роботу на виставці і показати її батькам, однокласникам. І це також для юного митця — радість і дає певний душевний підйом”, - ділиться думками директор художньої школи імені Андроника Лазарчука, організатор конкурсу, голова журі Олена Цьомик.

   «Таке враження, що саме ця подія запалює промінь Різдвяної зірки у нас в Ковелі. І здається, що без цього дійства Різдва не відбудеться», - так бачить місію цього вернісажу голова правління благодійного фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь - Україна» Галина Голубович.

Свято дитячої творчості проводиться уже 22-й рік поспіль і за кількістю учасників побило всі рекорди.

   У нинішньому конкурсі взяли участь 354 художники, які представили на розгляд компетентного журі 489 малюнків і виробів декоративно- прикладного мистецтва. Впродовж місяця діти мали можливість викласти всі свої задуми на папері або ж виготовити щось власноруч.

Журі важко було визначатись з переможцями та все ж формат конкурсу збережено і місця розприділено.

Цьогоріч володаркою гран-прі стала Ольга Кузьмінець.

У віковій категорії 13-15 років перше місце посіли Анастасія Дзеблюк та Софія Попіка, друге – Олена Гегера, Яна Дехтерук, Катерина Троцюк, третє – Анна Неделюк та Інна Свистун.

Серед тих, кому виповнилось 10-12 років, переможцями визнано Мирославу Крайнік та Вікторію Падун, друге місце здобули Катерина Дацюк та Валерія Швець, третє – Юліана Артюшенко та Крістіна Король.

У наймолодшій віковій категорії (до 9 років) кращі роботи у Зиновія Ревейчука та Олександра Редчича, «срібло» - у Соломії Батюк та Вероніки Пащенко, «бронза» - в Оксани Панасюк, Світлани Шворак, Олександри Яблонської.

   У категорії «декоративно-прикладне мистецтво» перемогли Ірина Гунчик та Анна Чирук, на другій конкурсній сходинці Вероніка Долонько, Ольга Єрохіна, Анастасія Панасюк, на третій – Катерина Гнатюк та Каріна Король.

Також чимало авторів отримали відзнаки «За високий рівень виконання», «За активну участь», «За оригінальність творчої ідеї» та «Кращі з наймолодших учасників»

Усі вони нагороджені грамотами та подарунками, про які подбали організатори та меценати заходу: ТОВ «Ковельська міська друкарня», Ковельська міська організація ВО «Батьківщина», благодійний фонд «Тільки разом», благодійний фонд Івана Омелянюка «Майбутня Волинь - Україна», громадський діяч Наталія Дуброва, підприємець Юрій Шлюєв.

Під час урочистого відкриття виставки до присутніх звернулися секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, які привітали усіх з Новим роком та Різдвом, відзначили високий рівень дитячих робіт та гарну організацію заходу. А ще вони вручили переможцям та лауреатам їх заслужені відзнаки.

Впродовж місяця можна буде милуватись творчістю юних художників. Вас запрошує «Зимовий калейдоскоп»!


04-01-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top