top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

У Ковелі вшанували захисників України

   14 жовтня ми відзначаємо День захисника України. Вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від сивочолих ветеранів до молодих людей, які нещодавно одягли військову форму, - повідомляють на сайті Ковельської міської ради. 
 
Напередодні свята представники міської та районної влади, громадських організацій, установ і підприємств, учнівська молодь, ковельчани прийшли на меморіал Слави згадати усіх, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога: відважних козаків, славних воїнів УПА, учасників Другої світової війни та бойових дій у воєнних конфліктах на території інших держав, ветеранів АТО і тих, хто сьогодні несе нелегку військову службу на сході держави.
 
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто ціною власного життя виборював волю й незалежність нашої держави.
 
 «14-те жовтня - це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. 

День захисника України ми святкуємо у світлий день Покрови. Тому просимо у Пресвятої Богородиці благодаті для України, злагоди і порозуміння у суспільстві, добра кожній родині. Це свято кожного з нас, адже сьогодні ми об’єдналися в одному прагненні – здобути мир і свободу на своїй землі», - наголосили ведучі Анастасія Рубець та Альона Малюга.
 
На завершення заходу лягли квіти до стели загиблим землякам – учасникам АТО, воїнам-інтернаціоналістам та Вічного вогню. 

13-10-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top