top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

У Ковелі триває ліквідація наслідків екологічного лиха. Відео

   Залізобетонні конструкції — очисні споруди колишнього крохмального заводу. Після капітального ремонту саме у них зберігатимуть рештки непереробленої сировини з ветсанзаводу. Для цього резервуари очистили, обладнали ізоляційним матеріалом та поштукатурили, - інформує "Телевізійний центр Ковель".
- “Дані споруди знаходилися більше 20-ти років в “лежачому” стані. І на це було важко дивитися і важко виконувати. Але, дякувати Богу, процес пішов і об'єкт ми завершуємо. На будівельному майданчику знаходяться металоконструкції, якими будуть накриті дані резервуари, щоб під ними заховати всі ці рештки з ветсанзаводу”, - каже директор “ДП Новобуд” Василь Штик.
  Ще один підрядник — ковельське ШБУ-63 зробить ремонт під'їзної дороги та благоустрій на території, яка веде до залізобетонних ємностей. Загальна вартість робіт – близько 1,5 млн. гривень. Кошти є, але необхідно 16 тис. кубів ґрунту, аби завершити всі роботи.
  В активній фазі і будівництво водогонів, які забезпечать централізоване водопостачання мікрорайону Ковеля-2, прилеглого до території ветсанзаводу. Комунікації вже прокладають на вулицях Гребінки та Роксолани.
- “В листопаді доробимо вулицю Крилова, Північну і Зелінського. Оце і буде ті 7 вулиць, які ми погодили з громадськими активістами, які ми маємо в цьому році зробити. А це вже магістральний водогін, інший проект — від вулиці Санітарної, по Шишкіна, Бойка, Зарічна через річку по плавнях на вулицю Кияна, колишню Ватутіна...”, - говорить заступник міського голови Андрій Товстига.
  А ось як це виглядає не на карті, а в реальності: фактично вже прокладено понад 600 погонних метрів водопровідних труб. Підрядник — МП “Сантехмонтаж” з Нововолинська вже вийшов на рубіж вулиці Зарічної. Вже звідси магістраль спрямують до насосної станції на вулиці Кияна.
  В міській раді підтвердили: місто отримало обіцяні державою 17 мільйонів гривень, хоча перший транш — 3 млн. 200 тисяч - надійшов лише наприкінці минулого місяця. До цього була виготовлена проектно-кошторисна документація, проведено експертизу, отримано дозволи для початку робіт.
- “Підрядники, з якими ми уклали договори, більша половина їх практично працювала на основі

11-10-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top