top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

На базі Ковельської вузлової лікарні хочуть створити хоспіс

   Комунальний заклад «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» міста Ковель» планують створити на базі реорганізованої ковельської лікарні залізничників. Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області 27 січня, - повідомляє інформаційне агенство "Волинські новини".

Так, депутати розглянули проект рішення обласної ради «Про створення комунального закладу «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» міста Ковель».

Начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Мирослава Якимчук повідомила, що позиція узгоджена з управлінням охорони здоров’я ОДА. З її слів, хоспіс створюють з метою зберегти трудовий колектив і працевлаштувати працівників вузлової лікарні залізничників. Спочатку лунала пропозиція про створення у місті філії хоспісу, що діє в Луцьку, але виявилося, що у Ковелі зможуть організувати заклад на 80 ліжкомісць (у Луцьку працює хоспіс на 25 ліжкомісць), тож вирішили створити окрему юридичну особу, працевлаштувавши працівників.

Зі слів начальника управління охорони здоров’я Ігоря Ващенюка, створення окремої юридичної особи буде кращим для розвитку майна та установи.

Член комісії Святослав Кравчук зазначив, що це соціально значимий об’єкт, адже в області існує величезна потреба у таких послугах.

Своєю чергою, член комісії Вячеслав Рубльов зауважив, що управління охорони здоров’я ОДА присвятило увагу лише одному напрямку, забувши про іншу частину колективу. Йдеться про створення госпрозрахункової поліклініки, рішення щодо якої ухвалювали депутати. Він нагадав, що облрада ухвалювала рішення в цілому, бо в колективі лікарні були різні думки та різні бачення.

Депутат зазначив, що медична галузь відчуває шалене недофінансування за всіма медичними закладами, а у вересні, якщо медустанови не проведуть скорочення, то проблему недофінасування відчують у всій області. Натомість поліклініку управління чомусь взагалі не внесло в плани.

Ігор Ващенюк запевнив, що поліклініку створили попереднім рішенням, заклад має структуру, а призначення керівника поліклініки належить до компетенції облради.

Депутат Сергій Слабенко пропонував зберегти цілісний майновий комплекс лікарні, створивши на базі закладу відділення хоспісу. З його слів, частина трудового колективу готова піти працювати в хоспіс, натомість частина відстоює збереженя цілісного майнового комплексу.

Вячеслав Рубльов зазначив, що потрібно наполягати на тому, щоб управління охорони здоров’я виконувало рішення, які ухвалює облрада. Він пропонував підтримати проект рішення та зауважив, що чекає пропозицій від управління щодо вирішення ситуації з поліклінікою.

Члени комісії рекомендували підтримати проект рішення.

27-01-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top