top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

Юні ковельчани охоче йдуть до художньої школи


   Протягом останніх років у нашому місті суттєво збільшується кількість дітей, які бажають вчитися малювати, опановувати основи образотворчого мистецтва. Дирекція Ковельської дитячої художньої школи ім.Андроника Лазарчука знаходить можливості надати бажаючим послуги з естетичного виховання, - повідомила начальник відділу культури Ковельського міськвиконкому Світлана Кисляк.
            
Мистецький заклад створено у 1987 році. У 2010 році їй присвоєно ім’я славетного земляка Андроника Лазарчука. Тут обдаровані діти вивчають такі дисципліни: рисунок, живопис, композиція, скульптура, історія образотворчого мистецтва.           
У нинішньому навчальному році свідоцтво випускника отримали 192 учні, з них 63 користувались пільгами в оплаті за навчання (діти з багатодітних та малозабезпечених родин, інваліди). В школі працює 7 викладачів.
              
Творчі успіхи педагоги і їх вихованці презентують на міських виставках, більшість з яких вже стали традиційними. Численну аудиторію шанувальників художнього мистецтва збирають у культурно-просвітницькому центрі дитячі вернісажі на новорічно-різдвяну та пасхально-весняну тематику «Зимовий калейдоскоп» і «Великодня веселка», звітні експозиції. Можна оглянути роботи вихованців художньої школи і у народному домі «Просвіта», у кафе «Золотий ключик» та у їх рідному навчальному закладі.
           
Учні постійно беруть активну участь у всеукраїнських та обласних мистецьких заходах і здобувають високі результати. Цьогоріч в обласному конкурсі «Йде до діток Миколай» посіли призові місця семеро юних ковельчан, в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої»  - троє, а Надія Абрамчук стала переможцем  фіналу цього творчого змагання. У конкурсі дитячого малюнка «Твори Лесі Українки очима юних художників», організованого дирекцією Колодяжненського літературно-меморіального музею-садиби Лесі Українки, нагороджено 13 призерів. За підсумками творчої обласної акції «Війна та мир - діалог поколінь», за створені ілюстрації до розповідей очевидців про  трагічне дитинство в роки Другої світової війни, 5 кращих малюнків юних ковельських художників були представлені на виставці в Луцьку до Дня пам'яті жертв фашизму.
            
Випускники Ковельської дитячої художньої школи ім.Андроника Лазарчука вступають до вищих та середніх спеціальних навчальних закладах за художнім напрямом.

-
-

19-07-2016
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top