top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 
 

Машини Ковельського водоканалу перетворили Церковну на болото. Фото

   Мешканці вулиці Церковна (район  вул. Модеста Левицького) зовсім не радіють тому, що у Ковель прийшло потепління. Адже у цей час проїжджа частина їхньої вулиці перетворюється на справжнісіньке болото. Люди нарікають, що саме місцевий водоканал причетний до того, в яких тепер жахливих умовах доводиться їм проживати. Вулицею не прийти, не проїхати. Вода, пісок,  глина і  ГАЗи з фекальними бочками, які курсують вздовж вулиці і назад, перетворили дорогу в багнюку.    
    
«Я тут живу із самого дитинства і можу вас запевнити, що такого неподобства не було. Дорога була більш-менш нормальною. А зараз не знаєш кудою йти – навкруги одне болото. Боїмося дітей одних на вулицю відпускати, бо ті водоканалівські машини шмигають  туди-сюди. У когось вони відкачують фекалії, а сюди, на перекачувальну станцію (вона знаходиться вкінці вулиці Церковна. - Ред.), їх возять і руйнують нам дорогу. Таке болото тут щороку – весною та восени. Люди постійно жаліються, дзвонять в мерію, але поки що для нас нічого не змінилося», - розповідає місцева мешканка  Людмила Іванівна.
   
Про ситуацію стосовно дороги на вулиці Церковна в мерії знають. Заступник міського голови Андрій Товстига  попередив директора місцевого управління водопровідно-каналізаційного господарства Юрія Рибачка, щоб його  підприємство «поміняло взаємовідносини з тамтешніми жителями і припинило возити фекалії на перекачувальну станцію».
   
«Мені цими вихідними зателефонувала мешканка Церковної і повідомила, що лише за один день нарахувала 21 машину водоканалу, яка направлялася на станцію. Вздовж вулиці  немає водовідведення, вся вода стоїть на дорозі, а ви своїми машинами вже добили її до ручки. Пропускна здатність тієї дороги не дозволяє пропускати стільки машин. Я ще місяць тому просив вас поміняти взаємовідносини з місцевими жителями і не приймати тих машин», - обурювався заступник мера.
   
Однак ГАЗи Ковельського водоканалу й далі продовжують возити вулицею Церковна фекальні відходи, не зважаючи на протести місцевих жителів.
 

-
-

03-02-2016
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top