top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Авто новини
Нерухомість
Карта


Колискові
 

У Ковелі радяться щодо безпритульних собак

   Проблеми, пов'язані з наявністю безпритульних тварин, актуальні не лише для Ковеля, але й для багатьох інших міст. Бездомні тварини являють собою загрозу безпеки населення: вони є переносниками різних інфекційних захворювань, нападають на перехожих. Цю проблему піднімають на сайті інтернет-спільноти "КовельPost".


Ми щодня ризикуємо і на власному досвіді переконалися, що ця небезпека – реальна.

В Україні є законодавча база щодо поводження з безпритульними тваринами та регулювання їх чисельності, але як завжди - немає фінансування.

Є світовий досвід успішного вирішення таких питань, але в нас немає відповідного рівня культури утримання власницьких тварин.

Яка форма поводження з безпритульними тваринами є більш ефективною та прийнятною для ковельчан з урахуванням сьогодення?

1. Приспати, труїти тощо...

Реальне вирішення проблеми – знищення безпритульних тварин. Можна дискутувати про найбільш «гуманний» спосіб, та суть від того не зміниться. Це – жорстоко, але саме так ми діємо по відношенню до щурів, тарганів, паразитів. Витрати – порівняно невеликі. Разом з тим – найчастіше знищуються якраз тварини, які є безпечними і звикли брати їжу з рук людей.

2. Стерилізувати

Гуманна альтернатива приспанню. Для успіху необхідна одномоментна стерилізація настільки великої частки популяції, щоб народжуваність не могла перевершити природну смертність. А ось на швидке зменшення кількості собак на вулицях міста розраховувати не варто. Та й стерилізована собака може вкусити.

3. Ізолювати у притулку

Притулок – не просто якесь приміщення, а спеціалізоване приміщення. До нього є ряд вимог. Крім разових витрат на його створення, притулок вимагає поточних витрат на утримання території, приміщень, а також обслуговуючого персоналу, харчування чотирилапих, медикаменти тощо. Бюджету це обійдеться в чималу копійчину.

Чи варто фінансувати утримання безпритульних собак у той час, коли міський бюджет невзмозі допомогти онкохворим, дітям з ДЦП, або ліквідувати таке ганебне явище, як «батьківська плата» в школах та дитсадках?

Можливо долучаться волонтери та небайдужі ковельчани? У 2012 році в Ковелі вже відкривався благодійний рахунок, кошти з якого мали спрямовуватись на утримання тварин в притулку. Надійшло аж 400 гривень.

Проте, скільки людей, стільки й думок.

Нам цікава Ваша думка.

Взяти участь в опитувані  можна на сайті інтернет-спільноти "КовельPost".
-

04-01-2016
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top