top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 
 

У Ковелі через державний борг за субсидії можуть зупинитися комунальні підприємства

   Комунальники дуже стурбовані тим, що держава не виконує взяті на себе зобов’язання в плані погашення перед комунальними підприємствами заборгованості  за нараховані субсидії. За словами керівника Ковельського РЖКП №2 Федора Савоніка, така критична ситуація склалася лише в кількох областях України, зокрема й на Волині.

«Я подзвонив до своїх колег, які працюють в різних регіонах країни, щоб з’ясувати – чи отримають вони гроші , які виділяються з держбюджету на субсидії. І мені фактично всі сказали «так». Зокрема,  все нормально в  Львівській, Кіровоградській, Полтавській, Черкаській, Одеській областях», - зауважив Федір Левкович.
    
Керівник жеку стверджує, що у випадку не отримання в найближчі два тижні грошей за нараховані людям субсидії, підприємство буде змушене запинити свою діяльність. «У нас не буде коштів, щоб заправити техніку, а на  вулиці ж зима, місто «потоне» в смітті, бо не матимемо чим його вивозити», - бідкається комунальник.

На перше січня лише одному Ковельському РЖКП №2 держава заборгувала майже півтора мільйона гривень. Не краща ситуація і на підприємстві жеку №1. Там борг складає мільйон сто гривень. Обидва керівника кажуть, що ситуація дуже загрозлива і ще наростатиме, якщо владі так і не вдасться достукатися до високопосадовців у Києві.

Начальник міського відділу комунального господарства Олександр Балак розповів, що вони вже направили листи з проханням допомогти вирішити дану ситуації  до очільника Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика, голови обласної ради Ігоря Палиці, дзвонили на «гарячу лінію» Кабінету Міністрів України, однак, як то кажуть, віз і нині там. Зараз збираються підготувати на ухвалення депутатам Ковельської міської ради відповідне звернення до Верховної Ради України.  

-
-

06-01-2016
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top