top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 
 

На Ковельщині бійцю АТО відкрили меморіальну дошку. Фото

Андрій В’ячеславович Мостика АТО Ковель   У пам'ять про загиблого на Сході країни бійця, патріота держави, жителя села Зелена Ковельського району Андрія В’ячеславовича Мостики громада села на фасаді школи встановила меморіальну дошку.
    Майбутній Герой народився 18 червня 1985 року в селі Зелена в родині робітників. У 2002 році успішно закінчив місцеву загальноосвітню школу, вступив до Оваднівського ПТУ, де здобув професію автослюсаря. Згодом набута професія стала юнакові в пригоді під час проходження ним строкової служби в Збройних Силах України.
    Коли на Сході країни розпочалися військові дії, Андрій Мостика і ще кілька хлопців із Зеленської сільської ради були мобілізовані до колишньої 51 окремої механізованої бригади, а нині 14 бригада, яка дислокується у Володимирі-Волинському. 24 серпня 2014 року, коли українці відзначали чергову річницю незалежності країни, біля Іловайська земля горіла під ногами. У ті дні, як відомо, наші війська потрапили в оточення до окупантів. Тоді назавжди замовкли телефони в багатьох українських бійців. Мовчав він і в Андрія Мостики. За кілька днів волонтер Наталія Попова знайшла тіло хлопця в морзі міста Волноваха Донецької області. Тоді ж нею було привезено на Волинь більше двох десятків невинно вбитих Героїв.
    На відкриття меморіальної дошки українському бійцю прийшли учні школи, педагоги, представники влади району, односельці, а також згорьовані  батьки юнака Надія Василівна і В’ячеслав Васильович. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у цій війні. Настоятель Свято-Покровської церкви УПЦ КП села Зелена отець Віктор і настоятель Свято-Михайлівського храму села Воля Ковельська отець Володимир прочитали молитву за Україну та освятили пам’ятну дошку.
    На жаль, на особливу подію в житті села прийшло не надто багато людей. Певно, односельці були або дуже зайняти весняними польовими роботами, або непоінформовані про заплановану церемонію відкриття меморіальної дошки їхньому землякові, який поліг, визволяючи нашу країну від ворога.
    Після закінчення урочистої частини присутні поклали живі квіти і вінки до підніжжя меморіальної дошки.  
Андрій В’ячеславович Мостика АТО КовельІгор Верчук Віктор Козак Ковель районна радасела Зелена Ковельський район школа

-
-

27-04-2015
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top