top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея
 

Ковельський водоканал виловлюватиме тих, хто незаконно підключився до труби

   Ковельське управління водопровідно-каналізаційного господарства обіцяє з 15 квітня кинути всі свої сили і можливості на пошуки тих осіб, які самовільно підключилися до міських мереж водопостачання та водовідведення. На офіційному сайті Ковельського УВКГ, який нещодавно з’явився у всесвітній павутині (адреса сайту: www.kovelvoda.com), йдеться, що таким чином не законослухняні мешканці завдають істотної матеріальної шкоди підприємству. А до 15 квітня керівництво водоканалу наполегливо рекомендує таким користувачам звернутися у виробничо-технічний відділ підприємства, щоб зареєструватися та оформити необхідні документи, тим самим уникнути чималих штрафних санкцій, а також неприємних розмов у прокуратурі.
    Адміністрація комунального підприємства для кращого сприйняття даної інформації безоблікованим споживачам наголошує на підпункті 3.3 Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затвердженні наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, де йдеться, що у випадку самовільного приєднання та безоблікового водокористування виробник (тобто Ковельське УВКГ «Ковельводоканал») виконує розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2.0 м/с та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу. Розрахунковий період у цьому випадку встановлюється з дня початку такого водокористування. Як приклад розрахунку при стандартному діаметрі труби 15 мм. і максимальній швидкості води в ній 2 м/с споживання за відповідною формулою розрахунку складає 1,27 куб. м за годину, за добу - 30.48 куб. м; а за місяць доведеться сплатити за 914 куб. м. водопостачання та за 914 куб.м  водовідведення  Якщо діаметр труби буде більший, то й сума штрафу відповідно збільшиться.
    На сайті водоканалу ще подана інформація щодо злісних боржників підприємства (там суми несплати за послуги водопостачання та водовідведення сягають більше тисячі гривень), розміщена таблиця з нині діючими тарифами, а також тут подано багато цікавої та корисної інформації  щодо роботи водоканалу і співпраці зі своїми споживачів.    
-

22-04-2015
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 
 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top