top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 
 

Польські та Волинські митники вирішили, як будуть карати «цигаркових контрабандистів»

   Особам, котрі ввозитимуть нелегальні цигарки до Польщі, заборонять в’їзд до сусідньої держави та  країн-членів ЄС строком на п’ять років. Про такий кардинальний крок у боротьбі з контрабандою тютюнових виробів йшлося під час спільної зустрічі керівників Волинської митниці ДФС з представниками митної служби Польщі, - повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області .

Власне така заборона передбачена польським законодавством, а саме Законом Республіки Польща  від 12 грудня 2013 року «Про іноземців» (Ustawa z dnia 12 grudnia 2013 r. O cudzoziemcach(1)).

Згідно роз’яснень польських колег, особі, яка  неодноразово порушить законодавчі вимоги щодо переміщення підакцизних товарів, можуть заборонити відвідувати сусідню державу та країни Європейського Союзу.  

Відтак, польські і волинські митники обговорили максимальні заходи реагування на спроби громадян обох країн перевозити незаконні партії цигарок через українсько-польський кордон на території Волині.

Учасники зустрічі погодили алгоритм дій щодо надання інформації про  порушників-контрабандистів фахівцям прикордонної служби Польщі. До слова, розміщення  даних про іноземця, який порушив закон, в список осіб, яким заборонено в'їзд, може відбутися без його відома і згоди.

 «Законодавство Республіки Польща дозволяє кожному громадянину цілком легально перевезти 2 пачки цигарок, чого достатньо для власних потреб. Отож, закликає наших громадян бути законослухняними та дотримуватися норм Європейського співтовариства», - зазначив в.о. начальника Волинської митниці ДФС Андрій Андрейків.
-
-

16-01-2015
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top