top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 
 

Ковельчанин Олександр Луцюк - переможець змагань зі спідкубінгу

   Змагання зі спідкубінгу – швидкісного складання кубика Рубика – відбулися у Луцьку цими вихідними у Музеї технічного прогресу, що у СОК «Адреналін Сіті».

Кубик Рубика – улюблена забавка дорослих та дітей вісімдесятих років, – переживає новий бум, - повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Так, на змагання зареєструвалося більше трьох десятків учасників. Організатори вбачають такий ажіотаж у тому, що тепер навчитися складати цю головоломку може будь-хто – в інтернеті є багато відео уроків.

Середній вік учасників луцьких змагань – 14-15 років, а найменшому з них – Денису Наконечному зі Здолбунова – 9.

Кожен спідкубер мав п’ять спроб на складання головоломки, після чого ведучі визначали середній час, затрачений на кожне із завдань.

Під час відбіркових змагань визначили трійку лідерів, яку очолив Максим Христинець. До слова, саме на етапі відбору він поставив рекорд змагань, зібравши кубик за 13,22 секунди! Та вже під час фіналу Максим не зміг підтвердити статус лідера і поступився званням чемпіона гостю з Ковеля – Олександру Луцюку.

Третю сходинку посів Роман Царенко.

Саме ця трійка розділила призовий фонд змагань, а всі учасники пообіцяли зустрітися на черговому чемпіонаті зі спідкубінгу, як тільки його вкотре ініціює та організує СОК «Адреналін сіті».

Зазначимо, що спідкубінг хочуть внести до переліку олімпійських видів спорту – Федерація спідкубінгу вже подала відповідну заявку до Міжнародного олімпійського комітету.

Нагадаємо, що Міжнародний чемпіонат зі швидкісного збирання головоломки «Winter West Ukraine 2015» відбувався протягом двох днів у Ковелі на базі промислово-економічного коледжу.
-
-

31-03-2015
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top