top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея
 

На Ковельському залізничному вузлі відбулись навчання сил цивільного захисту

   24 лютого у місті Ковелі Волинської області відбулись тактико-спеціальні навчання сил та формувань цивільного захисту щодо організації гасіння пожеж та проведення аварійно-рятувальних робіт на об'єктах залізниці, - повідомили в управлінні ДСНС у Волинській області.

За легендою навчань через порушення технологічного процесу в резервуарному парку паливно-мастильних матеріалів сталося загорання в одному з резервуарів та подальшою його розгерметизацією. Виникла загроза перекидання полум’я на сусідні ємкості з пальним та споруди інфраструктури залізничного вузла.

Під час навчань найперше відпрацьовані дії чергового диспетчера щодо оповіщення керівного складу цього стратегічно-важливого об’єкту, служб екстреного реагування міста. До місця умовної надзвичайної ситуації прибули аварійна бригада електромереж залізничного вузла, чергова варта державної пожежно-рятувальної частини №4, а також бригада швидкої медичної допомоги. Для забезпечення громадського порядку було залучено воєнізовану охорону локомотивного депо та працівників транспортної міліції.

Працівники ДСНС спільно з службами цивільного захисту міста та формуваннями цивільного захисту залізничної станції «Ковель» відпрацювали спільні дії для якнайшвидшого локалізації умовної пожежі та запобігання екологічній аварії внаслідок розливу пального. Гасіння вогню здійснювалось шляхом подачі потужних водяних струменів та повітряно-механічної піни за допомоги спеціальних стволів з підвітряного боку, рятувальники працювали в тепловідбивних захисних костюмах. Рукавні лінії прокладали попід залізничними коліями.

Для допомоги підрозділам служби «101» залучено пожежний поїзд залізничного вузла, який доставив до місця події значний об’єм води та піноутворювача, а черговий розрахунок поїзда подав на гасіння два пінних стволи. До складу аварійно-відновлювальної бригади станції входить потужний кран на залізничному ходу, за допомогою якого відпрацьовано гасіння розлитого «палаючого» пального піском.

Всього до навчань залучались 47 працівників служб і формувань, 6 одиниць техніки.

За результатами тренувань визначено, що керівництво, черговий персонал об'єкту, підрозділи оперативно-рятувальної служби порятунку «101» та інші задіяні служби цивільного захисту м. Ковеля готові до виконання спільних завдань з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об’єктах залізниці.
-

25-02-2015
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 
 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top