Юних ковельчан привітали з Новорічними святами

   У Палаці учнівської молоді імені Івана Франка з ініціативи соціальних служб відбулось Новорічне свято для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Біля ялинки зібралося понад 80 юних ковельчан та їх батьків, - повідомили у Ковельському .

Присутні в залі мали можливість поринути у дитинство, адже дитячі святкові пісні, новорічні танці, ігри з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями з популярних мультфільмів віяли добром та святом.

З вітальними словами від міської влади до дітей та батьків звернувся перший заступник міського голови Михайло Гетьман. Побажав усім гарного новорічного настрою, здоров’я, достатку у сім’ях та затишку у домівках і найголовніше, щоб рік, в який вступаємо, прийшов до нас під знаком миру і добра, любові і поваги до ближнього.

Діти декламували новорічні вірші та розгадували загадки. На закінчення свята усі присутні отримали подарунки від меценатів: громадської організації «Мальва» та приватних підприємців міста.

Організатори Новорічного свята – служба у справах дітей, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ сім’ї та молоді виконавчого комітету міської ради, подякували за підтримку працівникам палацу учнівської молоді, ГО «Мальва», приватним підприємцям Олександру Шитікову та Валентині Конашук.
?>
Не минули увагою і дітей, які волею долі опинилися в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації.

Представники міської влади, ГО «Молодіжний центр «Ковель», клубу «Капітошка» відвідали дітей та подарували їм гарну новорічну виставу. Усі 46 вихованців центру отримали солодкі подарунки, придбані за кошти міського бюджету.

Допомогу у забезпеченні потреб дітей в товарах санітарно-гігієнічного призначення було надано підприємцем Гурик Тетяною.

Дід Мороз разом із представниками міської влади завітав у кожну домівку, де живуть діти загиблих під час проведення АТО бійців. 12 хлопчиків і дівчаток з восьми сімей отримали солодкі подарунки від міського та обласного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
?> src="/userfiles/image/2015/12/01_01_n9.jpg" alt="" />
01-01-2016
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine Купити двері у Ковелі Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Адвокат Купити кондиціонер у Ковелі

.