Кредит до 500 000 грні

 

Ковельські медики отримали соціальне житло

   Міський голова Олег Кіндер, перший заступник міського голови Михайло Гетьман, заступник міського голови Ігор Прокопів, секретар міської ради Віра Федосюк, начальник фінансового управління Валентина Романчук прийшли привітати працівників Ковельського МТМО з новорічними святами, а головне – вручити ключі від помешкань, у які новосели матимуть змогу переїхати уже в перші дні нового 2016 року, - повідомили у Ковельському міськвиконкомі.

Вперше за десятки років працівники галузі охорони здоров’я міста Ковеля отримали службове житло. Це стало можливим завдяки реконструкції приміщення молочної кухні на вулиці Мічуріна, 2. Тут обладнано 8 кімнат: проведено реконструкцію, замінено вікна, облаштовано кухні та санвузли. Загалом 18 лікарів та медсестер отримали свої помешкання. Разом із батьками тут проживатимуть і двоє немовлят. На реконструкцію  та благоустрій території з міського бюджету було виділено понад 600 тисяч гривень. Головний лікар МТМО Олег Самчук зауважив, що медичне об’єднання також долучилося до облаштування  житла для своїх працівників та використало 300 тисяч гривень власних коштів. Олег Олегович подякував міській владі, зокрема міському голові Олегу Кіндеру та його заступнику Ігорю Прокопіву за вирішення нагальної потреби місцевих лікарів у забезпеченні житлом, за розуміння та підтримку. Головний лікар розповів, що чимало працівників МТМО, серед них сироти та іногородні, які десятки років винаймали житло. Це спеціалісти, які щодня рятують людям життя та допомагають зберегти здоров’я. Вони, як ніхто інший, варті достойних умов проживання. Аби допомогти своїм працівникам Олег Самчук звернувся до міської влади, яка підтримала ініціативу медиків та знайшла можливість забезпечити соціальним житлом тих, хто найбільше цього потребував.

Чимало слів вдячності висловили міському голові Олегу Кіндеру та іншим представникам влади, які прийшли розділити свято, новосели. Житло – це найкращий подарунок до нового року. Тож у 2016 році вони матимуть приємні турботи, пов’язані з облаштуванням помешкань та переїздом.       
      
Вітаючи новоселів, міський голова Олег Кіндер зазначив, що для влади Ковеля підтримка галузі охорона здоров’я буде і надалі пріоритетним напрямком. Є пропозиції від керівництва лікарні на наступний фінансовий рік. Тож є перспектива, що у 2016 році соціальне житло отримають ще кілька медиків.
    
Представники міської влади разом з працівниками закладів охорони здоров’я, які також прийшли розділити радість зі своїми колегами, оглянули помешкання, поспілкувалися та висловили побажання щасливого нового року, здоров’я, миру та здійснення усіх задумів та мрій.    

01-01-2016
Повернутися назад
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Ринви та комплектуючі Магазин Машинна штукатурка стін Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Віконний майстер Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Меблі під замовлення Шліфування, циклювання підлоги, паркету


counter