На Волині розкрито практично кожен другий злочин

   Сьогодні прокурор Волинської області Дмитро Чепіжак провів прес-конференцію. Темою зустрічі стало реформування системи органів прокуратури в Україні, а також підсумки роботи прокуратури Волині за рік, що минає, - повідомляють у прес-службі відомства.

Прокурор області поінформував журналістів, що вперше в Україні забезпечено проведення 4-рівневого конкурсного відбору керівників місцевих прокуратур на такому рівні прозорості, коли кожний громадянин мав можливість не лише дивитися його у прямій трансляції в режимі он-лайн, а й повідомляти комісії усі відомі йому компрометуючі факти про кожного з кандидатів. До конкурсної комісії увійшли представники Верховної Ради України, прокуратури, також у якості спостерігачів були залучені представники громадських та міжнародних організацій.

Відтак, на підставі рекомендацій цієї комісії Генеральним прокурором України призначено 4 керівників місцевих прокуратур Волинської області. Всього на посадах у місцевих прокуратурах нині працює 100 оперативних працівників, які успішно пройшли тестування для заміщення посади прокурора у відповідній місцевій прокуратурі.

Покурор області зазначив також, що в органах прокуратури Волині скорочено з часу реформування 121 посаду, з них 86 посад оперативних працівників та 35 – державних службовців.

Наразі навантаження на прокурорів стало колосальним (у середньому один прокурор є процесуальним керівником у 112 кримінальних провадженнях), але прокурори справляються з роботою, вони не послабили зусилля у боротьбі зі злочинністю та корупцією, захисті прав і свобод громадян та інтересів держави

Правоохоронними органами забезпечено стабільну криміногенну ситуацію в області.

Рівень кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення на Волині один з найменших в державі. В області розкрито практично кожен другий злочин.

Розповівши про результати роботи на пріоритетних напрямах протидії злочинності та корупції в області, прокурор області відповів на запитання журналістів та побажав їм гарних Новорічних і Різдвяних свят.30-12-2015
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Адвокат

.