У Ковелі створили молодіжний волонтерський центр

   У Ковельському промислово-економічному коледжі утворили молодіжний волонтерський центр. Мета його створення – допомога усім, хто потребує уваги і коштів, - повідомляє ВОДТРК.

Студент-першокурсник Владислав Голечко зареєстрував самохідний пристрій, завдяки якому зібрав гроші для онкохворого хлопчика. А його друзі нещодавно відвідали Голобський дитячий будинок-інтернат, особливість якого в тому, що тут постійно перебувають хлопці віком від 7 до 35 років. Усі вони вимагають догляду, не піддаються навчанню і мають певні фізичні й розумові вади. Усім необхідним їх забезпечує держава. Декого родичі забирають на кілька днів додому, дехто батьків не знає зовсім. Одних хлопців педагоги вчать лічбі за групами, інших-розуміти звернення, дехто просто варить їсти у спеціальній кухні. Але майже всі вони працюють у власному господарстві. У будинку-інтернаті розроблена певна реабілітаційна програма, згідно з якої з підопічними повинні займатися відповідні спеціалісти. Але їх не вистачає, так само, як і деякого матеріального забезпечення.

«Ми б хотіли караоке систему, адже багато наших вихованців люблять співати, також у нас дуже мало комп’ютерів і навіть не всім вистачає шкарпеток», − розповів вихователь Голобського дитячого будинку-інтернату Петро Наумчик.

Відвідини студентів Ковельського промислово-економічного коледжу − учасників молодіжного волонтерського центру – стали справжнім святом для хлопців цього будинку. Волонтери їм подарували м’які іграшки, цукерки і печиво, організували новорічну програму.

І все ж найкращим подарунком до свят для деяких вихованців будуть поїздки додому й спілкування з близькими.29-12-2015
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Адвокат Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки

.